Akmens plytelės


Aukščiausios kokybės akmens masės plytelės leis išpildyti bet kokią interjero dizaino viziją ir galės suteikti jam charakterį bei unikalią atmosferą. Aukštoje temperatūroje išdegintos, smarkiai suslėgtos akmens masės plytelės pasižymi itin dideliu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Mūsų internetiniame prekių kataloge rasite pasaulinio pripažinimo gamintojų ir dizaino namų, unikalias ir net individualizavimui tinkamas akmens masės grindų plyteles. Mūsų kolekcijos: UNIQUE TRAVERTINE, SHALE, ARTEMIS, GRAINSTONE, VULCANIKA ir kitos – pripildytos įvairiausių spalvų ir tekstūrų bei faktūrų. Net ir pati unikaliausia interjero dizaino vizija gali būti įgyvendinta su mūsų kataloge esančiomis plytelėmis.

 

Akmens masės plytelės grindims

 

Skirtingai nei kai kurios kitos medžiagos, akmens masės grindų plytelės yra labai atsparios aplinkos poveikiams – drėgmei, temperatūros pokyčiams, sutrenkimams, intensyviam vaikščiojimui. Visa tai yra labai svarbu renkantis grindų dangą namuose ar verslo patalpose. Universalumas ir atsparumas lemia tai, kad bet kurios mūsų kolekcijos akmens plytelės yra paruoštos naudojimui svetainėse, koridoriuose, valgomuosiuose. Lygiai taip pat, stilingo dizaino plytelės suteiks charakterį vonios kambariui, miegamajam ar kitai pasirinktai patalpai.

 

Tinkamai apdirbta akmens masė pasižymi gana neblogu šilumos laidumu, o suderinus su pasyvaus namo šildymo sistemomis, pavyzdžiui, naudojant saulės kolektorius, suteiks maksimalų komfortą renovuojamame arba naujai statomame objekte.

 

Kaip sukurti stilingą interjerą su akmens masės plytelėmis?

 

Akmens masės plytelės grindims – laiko patikrintas ir jam nepavaldus, stilingo interjero dizaino klasika tapęs sprendimas. Pasižyminčios patvarumu, ilgaamžiškumu bei siūlančios didžiulę spalvų ir tekstūrų įvairovę, akmens masės plytelės gali tapti raktu, leidžiančiu bet kuriai erdvei, nepriklausomai nuo dydžio, formos ar išplanavimo, įgyti charakterį ir savitumą.

 

Rinkitės prabangiai atrodančias plyteles arba nuosaikesnius, labiau išlaikyto stiliaus estetiką. Bet kokiu atveju, Vokiška keramika interneto puslapyje yra daugybė informacijos ir dizaino katalogai, siūlantys pasisemti įkvėpimo ir geriau įvertinti produkciją, kuri maksimaliai išpildytų lūkesčius. Jeigu domina akmens masės plytelių kaina, norite patarimo ar įžvalgų – visada laukiame klientų elektroninių laiškų ar skambučių ir esame pasiruošę patarti!