Įmonė

Įmonė

Sveiki atvykę į UAB „Vokiška keramika“ interneto svetainę.

Mūsų svetainė sukurta, siekiant padėti Jums:

  • susigaudyti keramikos gaminių ir prekių vonios kambariui įvairovėje
  • pasirinkti medžiagą, tinkančią būtent Jums
  • pasisemti idėjų, kuriant Jūsų nepakartojamą interjerą
  • įgyvendinti Jūsų drąsiausias idėjas

UAB „Vokiška keramika“ yra oficiali pažangiausių pasaulyje gamintojų iš Vokietijos, Italijos, Ispanijos atstovė ir prekiauja įvairiais keraminiais gaminiais: keraminėmis plytelėmis, mozaika, akmens masės plytelėmis, klinkeriu ir vonios kambario įranga.

Bendradarbiavimas su gamintojais be tarpininkų bei logistikos ir sandėliavimo optimizavimas leidžia mums pasiūlyti platų asortimentą už tikrai konkurencingas kainas.

UAB „Vokiška keramika“ sėkmė remiasi puikiu siūlomų gaminių rinkos bei naujausių tendencijų dizaino ir gamybos srityje išmanymu.

Pas mus galėsite pasirinkti apdailos medžiagą, tinkančią būtent Jums. Siūlome pakankamai platų prekių pasirinkimą iš sandėlio atsargų arba pagal individualius užsakymus. Bendradarbiavimas su profesionaliais dizaineriais ir kvalifikuoti mūsų darbuotojai padės Jums tiek išsirinkti medžiagas, tiek padėti įgyvendinti Jūsų idėjas.

Jūsų baseinas, vonios kambarys, virtuvė, svetainė, butas ar namas sužėrės naujomis spalvomis, įgaus nepakartojamą ir unikalią išvaizdą bei džiugins Jus ilgus metus kartu su prekėmis, įgytomis pas mus.

Džiaugsimės matydami Jus tarp nuolatinių mūsų klientų.

Meniu