Parketlentės, masyvo lentos

BOEN

Ilgametė patirtis bei platus asortimentas produktų, pagamintų galvojant apie gamtos tausojimą.

Gaminių tikslumas

Medis plečiasi ir traukiasi priklausomai nuo drėgmės. Dauguma bandė sustabdyti šį procesą, bet niekam nepavyko. Kuo platesnė ir storesnė lenta, tuo didesnio plėtimosi ar traukimosi galima tikėtis.

Dėka patikimos kokybės kontrolės, ištobulinto klijavimo proceso ir tinkamos blokavimo sluoksnio sudėties, mūsų gaminių plėtimosi koeficientas yra itin mažas.


ConneXProcess - pažangus planavimas

Prišingai nei kiti gamintojai, mes išpjauname įlaido ir išdrožos profilį, po lentos lakavimo. Todėl lentos kraštas išlieka itin status ir suklojus grindis siūlės yra nepastebimos. BOEN buvo pirmieji pasiūlę tokį gaminį. Ir šiai dienai, šis mūsų produktas yra pasaulinis lyderis

Unikalus įlaido/ išdrožos sujungimas

Mūsų patentuotos sportinės BOFLEX grindys turi unikalų įlaido/ išdrožos sujungimą, kuris nenusidėvi dešimtmečius. BOEN produktų tobulinimo skyrius šį patentą pritaikė standartinėms daugiasluoksnėms grindims. Ši palyginti maža smulkmena turi didžiulę įtaką grindų klojimui ir naudojimui.

Platus BOEN produktų asortimentas

BOEN pasiūla apima daugybę medžio rušių, skirtingų rūšiavimų, klojimo raštų ir skirtingas paviršiaus apdirbimo technologijas. Gaminių storiai nuo 10 mm iki 23 mm. Taip pat siūlome produktus su storesniu nei įprastai viršutinio kietmedžio sluoksniu. Apžiūrėkite BOEN gaminius- BOEN Grindų studija

BOEN ULTRA priežiūros ir valymo priemonės

BOEN ULTRA serija- tai viskas ko gali prireikti kietmedžio grindų priežiūrai. BOEN suteikė šiai produktų linijai savo vardą ramia sąžine- ji viena geriausių rinkoje šiai dienai.

 

BOEN Lietuvoje

Kokybė ir patirtis.

Baltijos šalims atgavus nepriklausomybę, jose vyko ypatingai spartus ekonominis vystymasis. Baltijos šalys BOEN sudomino didele medienos pasiūla bei konkurencingomis kainomis. Kelis metus BOEN būtent iš šio regiono pirko žaliavas. Baigiantis dešimtajam dešimtmečiui, BOEN pradėjo glaudžiau bendradarbiauti su Lietuvoje esančia Libros grupe. Šis bendradarbiavimas buvo sėkmingas ir vaisingas.

BOEN veikla Lietuvoje

1998-aisiais m. BOEN iš Libros grupės įsigijo UAB Dominga Mill. Šis įsigijimas leido BOEN padidinti savo gamybinius pajėgumus esant vis sudėtingesnėmis rinkos sąlygomis. UAB BOEN Lietuva šiandien yra lentpjūvė bei didžiausia grupėje gamykla, pasižyminti itin moderniomis gamybos linijomis, aukšta kokybe ir didelę patirtį turinčiais darbuotojais.

Pagrindiniai BOEN Lietuva gaminiai yra dvisluoksnis, trisluoksnis kietmedžio parketas bei ąžuolo masyvo grindys. BOEN Lietuva įsikūrusi strategiškai palankioje vietoje, šalia aukštos kokybės žaliavų. BOEN Lietuva gamina ir tiekia produkciją Baltijos šalims, Rytų Europai ir Centrinei Azijai.

Kad užtikrintų naudojamos žaliavos kokybę bei augančios gamybos poreikius, BOEN Lietuva nuolat plečia džiovyklų ūkį. Bendra džiovyklų talpa šiuo metu siekia maždaug 8 tūkst. m³.

BOEN grupei taip pat priklauso UAB Bono Components, gaminanti medinius aksesuarus, komponentus grindims ir durims bei Dominga NIK - gamykla esanti Kaliningrade. BOEN taip pat turi akcijų UAB Dailinta, gaminančioje medinius stalviršius.