Vonios plytelės


Vonios kambaryje, kaip ir bet kuriame kitame, interjero estetika yra be galo svarbi. Kai kas net galėtų pasakyti, kad vonioje ji yra dar svarbesnė nei daugumoje kitų patalpų, kadangi būtent čia ateiname atsipalaiduoti, pasirūpinti savimi. Vokiška keramika siūlomos plytelės voniai yra aukščiausios kokybės ir labai įvairios. Kiekviena interjero dizaino vizija, nepriklausomai nuo to ar patikrinta laiko, ar visiškai novatoriška ir išskirtinė, galės būti įgyvendinta maksimaliai tiksliai. Ypatingai unikalios, o kai kada ir pagal individualų užsakymą gaminamos plytelės voniai yra tai, kas bus naudinga kiekvienam pirkėjui bei jo namams ar kitam objektui.

 

Ką žinoti renkantis plyteles voniai?

 

Jeigu ieškote, kokios plytelės vonios kambariui tiktų geriausiai, turėsite tikrai ne vieną, o daugybę skirtingų pasirinkimų bei opcijų, kokias plyteles įsigyti. Visų pirma, būkite užtikrinti savo pasirinkimu, kokį jį priimsite. Labai svarbu nedvejoti ir būti užtikrintiems, kad projektas nesustotų.

 

Labai svarbu, kad jūsų pasirinktos vonios kambario plytelės būtų kuo labiau atsparios drėgmei. Pavyzdžiui, akmens masės plytelės yra labai atsparios ir visiškai nebijo drėgmės, o taip pat būna lengvai valomos. Įrenginėjant vonios kambarį namuose, tai yra labai aktuali ir reikšminga savybė.

 

Iš dizaino pusės, kiekvienas vonios kambarys turės savo charakterį bei interjero viziją. Jeigu renkatės patys – pasikliaukite savo intuicija bei skoniu. Tačiau, jeigu norite maksimaliai gero rezultato, galite kreiptis į profesionalius interjero dizainierius(-es) arba pasikonsultuoti su mumis. Vokiška keramika komanda dirba išvien su interjero dekoravimo tendencijas diktuojančiais dizaineriais ir inovatyviausiais gamintojais bei žiniomis, įžvalgomis ir vizualizacijomis iš gamintojų medžiagos visuomet dalinasi su klientais.

 

Dušo plytelės ar vonios plytelės gali būti daugybės skirtingų tekstūrų ar spalvų. Sukurkite savą džiunglių ar miško įkvėptą kampelį su medžio imitacija arba džiaukitės maksimaliai rafinuota bei elegantiška aplinka, kurios grindys išklotos kone visur tinkančiomis, pilkšvo cemento stiliaus akmens masės plytelėmis.

 

Kokios vonios kambario plytelės šiuo metu yra populiariausios?

 

Pastarųjų metų tendencijose dominuoja labai įvairūs interjero dekoravimo sprendimai, ypač, kada kalbame apie vonios kambarius. Visi jau turbūt pastebėjo interjero dekoro kataloguose ir reklaminiuose klipuose bei spaudoje išvysti vonios patalpą su tarsi cemento ar akmens, blausesnių, pilkšvos ar rusvos spalvos atspalvių sienas bei grindis. Tokios plytelės vonios kambariui pasirenkamos, nes neutralios spalvos lengvai dera prie kuo įvairiausių vonios kambario baldų bei yra lengvai įkomponuojamos į kone bet kokios formos ir erdvės vonios kambarį.

 

Cemento ir akmens imitacijų akmens masės vonios grindų plytelės tapo tikru modernaus interjero etalonu. Tamsesni ir duslesni atspalviai skleidžia ramybę ir harmoniją. Šias spalvas lengva derinti su inovatyviais apšvietimo sprendimais, skirtingų tipų dušais ir voniomis bei kita.

 

Labiau neįprastas ir išskirtinis vaizdas – matyti medžio tekstūrą vonios kambaryje. Natūralus medis tiesiog neatlaikytų drėgmės, na, o štai akmens masės medžio imitacija sukuria tokį pat vizualų efektą, suartinantį su gamta ir natūralumu bei nereikalauja tiek daug priežiūros, kaip natūrali mediena.

 

Ko gero labiausiai egzotiškas ir unikaliausią vaizdą bet kurioje patalpoje sukursiantis variantas – Terrazzo vonios kambario plytelės. Dar vadinamas Venecijos grindimis, šis grindų tipas pasižymi ryškiomis spalvomis ir unikaliais tekstūrų bei raštų deriniais. Jeigu norisi, kad vonios kambaryje visuomet jaustumėte išskirtines emocijas ir ši patalpa bei jos estetiniai sprendimai visus stebintų – rinkitės Terrazzo plyteles.

 

Galiausiai galima rinktis metalą, kuris šiuo metu populiarėja tarp norinčių kažko naujo ir linkstančių prie urbanistinio dizaino. Na ir be abejonės – laiko patikrinto rafinuotumo ir elegancijos viršūnė – marmuras.

 

Kodėl verta rinktis mus?

 

UAB „Vokiška keramika“ – patikimas jūsų partneris ieškant įvairovės, unikalumo ir aukščiausios kokybės interjero dizaino sprendimų jūsų namams ar patalpoms.

 

Viena iš mūsų specializacijų yra plytelės voniai. Turime didelę patirtį prekiaujant. Bendradarbiaujame su garsiausiais gamintojais betarpiškai. Dėl to – kainos yra konkurencingos, o produkcija – unikali bei prestižiška. Atidžiai atrenkame tai, kas patenka į mūsų prekių katalogą, kad klientų vizijos būtų įgyvendintos maksimaliai tiksliai, nepriklausomai nuo to, kokios jos ambicingos ar išskirtinės.

 

Didžiuojame, jog galime pasiūlyti plačią, premium kokybės plytelių voniai asortimentą iš Vokietijos, Italijos, Didžiosios Britanijos ir kitų šalių gamintojų asortimento. Kad ir koks jūsų planuojamas vonios kambarys, ko gero jame apdaila bus plytelės. Bent jau tai verta rinktis, kai norite maksimaliai universalios bei išvaizdžios estetikos bei ilgaamžiškumo ir funkcionalumo. Daug prekių turime sandėlyje, tad jas paruošime pristatymui maksimaliai greitai.

 

Vienas iš Vokiška keramika išskirtinumų yra tai, jog mes ne tik siūlome įsigyti. Mūsų komanda nuolat bendrauja ir komunikuoja su apdovanojimus pelniusiais interjero dizaineriais ir kvalifikuotais meistrais. Taip išliekame novatoriški ir klientams galime pateikti įžvalgas, kurios aktualios, rekomenduoti tai, kas yra ant bangos arba, kas – laiko patikrinta ir klasiška.