Terrazzo plytelės


Venecijos grindys – arba Terrazzo, tai įspūdingo išraiškingumo itališkos elegancijos ir Pietų Europos interjero dekoro elementų etalono sintezė. Jokia patalpa, kurioje išklotos Terrazzo plytelės, neatrodys blankiai ar nykiai. Dėl šios priežasties jos idealiai tinka verslo patalpų dekoravimui ar svajonių namų įrengimui. Unikalios tekstūros Terazzinės plytelės išpildo ir unikaliausias vizijas bei, pasirinkus tinkamas spalvas, gali idealiai papildyti kitų medžiagų sukurtą atmosferą ir viską apjungti į vientisą, įkvepiančią visumą.

 

Patalpa gali būti unikalios arba tradicinės formos, erdvi arba pakankamai apribota, komponuojant Terrazzo plyteles su kitais interjero elementais galima žaismingai arba labai išskaičiuotai pasiekti norimą darną bei unikalų charakterį.

 

Vokiška keramika siūlo peržvelgti mūsų nuotraukų galeriją ir parsisiųsti dizaino katalogą, kad pasisemtumėte įkvėpimo ar pamatytumėte, kaip gerai ir rafinuotai gali atrodyti maksimaliai taikliai įkomponuotos, skirtingų dydžių Venecijos grindų trinkelės.

 

Jeigu domina, kokia yra Terrazzo plytelių kaina, norite profesionalių įžvalgų, patarimų ar atsakymų į kitus klausimus – drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais ir mes jums atsakysime bei patarsime.