Klinkerio plytelės


Keramikos produktas – klinkeris, puikus ir patikimas pasirinkimas lauko erdvių apdailai. Vokiška keramika siūlomos klinkerio plytelės puikiai tinka terasoms, laiptams, balkonams, verandoms ar bet kurių kitų erdvių apdailai. Klinkerinės grindų plytelės – populiarus sprendimas įvairiuose objektuose, pradedant nuosavus namus, baigiant kaimo turizmo sodybomis, vasarnamiais ar net viešbučiais. Klinkerio apdaila nesvetima ir interjeruose, kur suteikia šiltumo, šviesumo bei laikui nepavaldžios elegancijos įvaizdį.

 

Goldline ir Naturkeramik linijos gaminiai – išskirtine kokybe pasižymintys, daugybę skirtingų spalvų ir toninių atspalvių bei priedų, reikalingų apdailai turintys produktai. Jeigu jus domina klinkerinės plytelės, Vokiška keramika siūloma vokiška klinkerio plytelių kokybė nenuvils ir pateisins lūkesčius!

 

Klinkerio savybės – kodėl jis taip tinka lauke?

 

Klinkerio plytelės vidaus apdailai naudojamos rečiau nei lauke. Tačiau lauke jos patiria ganėtinai didelius išbandymus, todėl reikia, kad jos pasižymėtų dideliu atsparumu. Laimei, taip ir yra.

 

Lauke didžiausios problemos yra drėgmė bei temperatūrų pokyčiai. Lietuvoje turime tokį klimatą, kuriame ir daug lyja, ir būna labai didelių šalčių žiemą, o vasarą įmanomos ir karščio bangos. Be galo svarbu tai, kad klinkerinės grindų plytelės įgeria vos iki 2% drėgmės (aukščiausios  kokybės klinkerio atveju). Toks mažas drėgmės kiekis taip smarkiai neardo plytelių iš vidaus, todėl jos ir mūsų klimatinėmis sąlygomis būna ilgaamžės.

 

Skirtingai nei daugumos kitų medžiagų paviršių, klinkerio neveikia UV spinduliai, tad paviršius neblunka ir nepraranda prekinės išvaizdos. Na, o dar vienas rūpestis, kurį kelia lauke esanti apdaila – valymas. Klinkerį galima nuplauti tiesiog vandeniu.

 

Tradicinės išvaizdos klinkerio plytelės kainos priklauso nuo jūsų pasirinkimo bei pačio užsakymo. Jeigu aktuali klinkerio plytelės kaina arba norite gauti įžvalgų, rekomendacijų, atsakymus į klausimus – kreipkitės į mus nurodytais kontaktais.