Dekoratyvinės plytelės


Tam tikri interjero elementai namuose yra tam, kad pagyvintų estetiką, suteiktų šarmo, žavesio, unikalumo, būtų pastebimi ir dailūs akcentai. Tarp jų patenka ir dekoratyvinės plytelės, su kurių pagalba galima suformuoti atskiras zonas patalpose, pabrėžti tam tikras interjero detales, praturtinti patį interjero dizainą ir tapti išskirtiniu traukos objektu jūsų namuose.

 

Dekoratyvinės plytelės dažniausiai atsiduria svetainėse, tačiau jos gali būti ir miegamuosiuose, valgomuosiuose ar virtuvėse, koridoriuose, kitose namų patalpose. Svarbu tinkamai įvertinti jų naudą bendrai erdvės ir patalpos vizualinei koncepcijai ir taip pat įvertinti ar dekoracija gražiai dera su likusiais elementais. Supaprastintai galima sakyti, kad dekoratyvinės plytelės paprastai komponuojamos dviem būdais: lengvo arba stipraus kontrasto.

 

Lengvas kontrastas – pastebima išskirtinė detalė, kuri elegantiškai ir labai subtiliai išskiria iš likusių sienų apdailos ar bendro konteksto. Na, o stiprus kontrastas – ryškios spalvos prie pvz., pilkų sienų, raibuliuojantys raštai vienspalviame interjere ir kita.

 

Vokiška keramika pasiūlys dekoratyvinių plytelių bet kokiam projektui. Kreipkitės ir parekomenduosime arba net atliksime individualų užsakymą tiesiai iš gamintojų!