Akmens masės plytelės laukui

 

2 cm storio akmens masės plytelės (plokštės) terasoms ir balkonams

Lauko terasų ir balkonų klojimas plytelėmis praeityje sukeldavo daug sunkumų. Tačiau keičiantis laikams, tobulėja ir technologijos, ir medžiagos, taip pat kinta ir poreikiai. Vartotojams svarbu kokybė, patraukli kaina, kuo paprastesnis ir patogesnis būdas pritaikyti, todėl dabar galime Jums pasiūlyti, kur kas praktiškesnį klojimo plytelėmis būdą – 2 cm storio akmens masės grindų plyteles. Lauko plytelės klojamos nenaudojant įprastų plytelių klijų ir siūlių glaisto. Darbas nereikalauja daug pastangų ir užima mažai laiko.

Įprastai plytelės klojamos ant šių paviršių:

Tvirto pagrindo

  • Sena, anksčiau išklota terasa,
  • Terasa ant stogo,
  • Balkonai.

 

Be tvirto pagrindo

  • Klojimas ant žvyro,
  • Klojimas ant skaldos,
  • arba tiesiai ant žolės.

 

2 cm storio plytelės terasoms – 100 % atsparios šalčiui

Geriausias būdas lauko plytelėms kloti – tai reguliuojamo aukščio postamentų (pjedestalų) naudojimas dedant jas ant tvirto pagrindo. Šis klojimo būdas yra labai paprastas, tad galima apsieiti be profesionalaus plytelių klojėjo, taip galėsite išvengti papildomų išlaidų.

Klodami plyteles ant reguliuojamo aukščio atramų, Jūs pasieksite 100% atsparumą šalčiui. Kaip tai įmanoma? Plytelės laisvai guli ant reguliuojamo aukščio atramų, jos nėra tvirtai surištos. Lietaus vanduo laisvai nuteka per atvirus tarpus ir nesunkiai patenka po plytelėmis, o ten susikaupęs ir nenubėgantis vanduo negali peršalti ir pakenkti plytelėms.

Pati plytelė visiškai nepraleidžia vandens, todėl klojant laisvai, nesurišant, galima pasiekti 100% atsparumą šalčiui.

 

2 cm storio akmens masės plokštės terasoms – idealus pasirinkimas senų terasų remontui

Remontuojant senas terasas, ypatingai išryškėja 2 cm storio akmens masės plytelių klojimo ant reguliuojamo aukščio atramų privalumai. Jei senos plytelės įtrūko, nuskilo glazūra ar išryškėjo neigiamas šalčio poveikis, tai po jomis esantis sluoksnis dažniausiai būna nepriekaištingas. Naudodami mūsų reguliuojamo aukščio laikiklius (pjedestalus), galite paprasčiausiai palikti senąsias plyteles ir ant jų kloti 2 cm storio akmens masės grindų plyteles. Tai padeda išvengti dulkių ir šiukšlių, taupo laiką, o, tuo pačiu, ir Jūsų pinigus.

Plyteles kloti tokiu būdu itin paprasta. Ir visiškai nereikia nerimauti, kad nepavyks – garantuojame, kad su tuo susidoros net ir nepatyręs meistras! Sutaupysite ne tik daug pinigų, kuriuos tektų mokėti samdomiems darbuotojams, bet taip pat ir laiko, kurį iššvaistytumėte beieškant tikrai patikimų profesionalų. Naudojant šį plytelių klojimo būdą atsipirks šiek tiek didesnė medžiagų kaina.