Vonios sienų plytelės

Vonios kambaryje dizaino sprendimai yra be galo svarbūs. Pasirinktos apdailos medžiagos, spalvos, tekstūros ir kiti elementai daro įtaką ne tik nuotaikai, su kuria būname toje patalpoje, tačiau ir jos praktiškumui, priežiūrai. Galiausiai – kas gi nenori turėti gražios ir paprastai prižiūrimos vonios kambario erdvės?

 

Vokiška keramika turi ką pasiūlyti vonios sienų apdailai. Sienų plytelės voniai – įvairiausių spalvų, tekstūrų, raštų ir figūrų deriniai sukuria tai, apie ką svajojote ir galvojote jau galbūt ilgą laiką. Tai gali būti nuosavo namo, buto, kotedžo, apartamentų ar lofto vonios kambarys, stilingai su keraminėmis plytelėmis jį įrengti bus tikrai lengviau nei su kai kuriomis kitomis medžiagomis.

 

Kaip pasirinkti sienų plyteles voniai?

 

Pasirinkimas iš itališkų, vokiškų ar kitų šalių gamintojų gamos – labai platus. Tad kaip žinoti, ką pasirinkti? Visų pirma reikėtų įvertinti ar norėsite šviesesnių, ar tamsesnių atspalvių. Pastarieji gali vizualiai sumažinti erdvę, tad geriau juos rinktis tikrai erdviose vonios kambario patalpose. Na, o šviesių spalvų sienų plytelės voniai tinka ir mažose, ir didelėse patalpose.

 

Tamsios spalvos sukuria šiek tiek drąsesnę ir labiau įsimintiną aplinką jūsų vonioje. Šviesios spalvos pasižymi neutralumu ir elegancija, tačiau žaidžiant su tekstūrų, spalvų ir raštų deriniais tikrai galima sukurti kažką išskirtinio bei savito.

 

Daug kas vonios kambaryje pirmiausiai išsirenka baldus ir tik tada derina sienas bei kitą apdailą. Toks planavimo būdas daug kam leidžia geriau pasirinkti kiekvieną dizaino elementą taip, kad sukurtų geriausią bendrą, visumos vaizdą.

 

Renkantis tarp šviesių ir tamsių plytelių dar verta įsiminti ir tai, kad, jeigu namuose yra arba artimiausiu metu bus mažų vaikų ar gyvūnėlių, šviesios plytelės reikalaus daugiau priežiūros ir valymo.

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plyteles vonioje?

 

Vonios sienos patiria ganėtinai nemažą apkrovą. Jos nuolat kovoja su drėgme bei gali būti aptaškomos ne tik vandeniu, apibėga ir muilu, įvairių aktyvių medžiagų turinčiomis kosmetikos bei higienos priemonėmis. Dėl to svarbu, kad plytelės galėtų su tuo susitvarkyti ir, laikui bėgant, jų estetika nesuprastėtų ir bendras vaizdas nenukentėtų vien dėl to, kad prie vonios, dušo ar kriauklių esančios plytelės ėmė blukti, pasidarė dėmėtos.

 

Įrenginėjant namus norisi, kad dėl remonto ir tvarkymo būtų kuo mažiau galvos skausmo. Tad siekiant šio tikslo verta investuoti, kad sienų plytelės voniai būtų tokios, kuriomis galite pasitikėti dėl ilgalaikės naudos jūsų namams.

 

Mūsų prekių kataloge yra ne tik aukščiausios kokybės ir maksimaliai patvarios plytelės, tačiau ir inovatyviausio dizaino sprendimai, pasirinkimai, kurie tiks ir rustic, ir industrial ar kitų stilių įkvėptiems namams. Ryškios spalvos, derančios su elegantiškais baldais. Spalvingi raštai, kartu su iš gamtos paimtomis medžiagomis apdailoje. Visi variantai įmanomi ir visais atvejais galutiniame rezultate, pagrindinį foninį vaizdą sukuria būtent sienų įvaizdis, tad naudinga, jog sienų plytelės voniai būtų pasirinktos atidžiai ir įvertinus galimas naudas. Mūsų komanda visada pasiruošusi parekomenduoti ir patarti, kad rinktis būtų super paprasta, o įsigijus – nauda maksimali!