Terasinės plytelės


Terasa – labai svarbi erdvė bet kuriame objekte. Nepriklausomai nuo to ar ji didelė, mažesnė, kvadratinės, pailgos ar net apskritos formos, terasos dizainas ir estetika lemia tai, kaip jausimės joje ar šalia jos.

 

Vienas iš svarbiausių terasos įrengimo elementų yra apdailos sprendimų pasirinkimas. Tarp populiariausių patenka terasinės plytelės – būtent naudojimui lauke tinkamos, labai atsparios plytelės. Vokiška keramika jums siūlo skirtingų dizainų, eleganciją spinduliuojančias arba drąsaus stiliaus plyteles terasoms.

 

Patarimai renkantis plyteles terasai

 

Dekoruojant erdves lauke, svarbu atsižvelgti ne tik į bendras tendencijas, kurios vyrauja kataloguose, bet ir į praktiškumo elementą. Laimei, Vokiška keramika klientams siūlo tik garsiausių Vokietijos, Italijos ir kitų Europos šalių plyteles, kurios jau pelnė vartotojų bei ekspertų pripažinimą. Galima sukurti jaukią atmosferą arba rinktis drąsesnius sprendimus. Tačiau atsižvelgiant į bendrai pripažįstamas dekoro tendencijas, rezultatas naudojant klinkerio plyteles terasai arba bet kurias kitas medžiagas, visada bus maksimaliai geras.

 

  • Spalvų paletė tebūnie limituota. Stenkitės maksimaliai išnaudoti vieną spalvą ir kelis atspalvius arba nedaugiau nei dvi spalvas. Lauko erdvėje, dėl ir taip natūraliai įvairios gamtos, pernelyg daug spalvų sukurs varginantį įspūdį.
  • Žaismas su raštais ir jų įvairovė gali būti naudojama, kad vizualiai padidintumėte erdvę arba pabrėžtumėte labiausiai dėmesio vertus akcentus. Raštų žaismas išreiškiamas dėliojant plyteles skirtingais raštais, renkantis netradicinių formų plyteles ir t.t.
  • Geriau – paprastesnis dizainas nei pernelyg intriguojantis ir komplikuotas nesusipratimas. Eksterjero dekoratoriai stengiasi pasiekti vientisumą ir simetriškumą.
  • Jeigu kažkurios plytelės terasai jus sudomino, atsidarykite tos prekės puslapį ir perskaitykite informaciją, kad geriau žinotumėte estetines ne tik patikusios spalvos, bet ir visos plytelių kolekcijos, savybes.

Kodėl verta rinktis mus?

 

Vokiška keramika – terasos plytelės, kurios apjungia modernias technologijas bei laikui nepavaldų grožį. Rinkitės tai, kas atlaikys klimato sąlygų ir laiko mestus išbandymus. Mūsų komanda visada pasiruošusi atsakyti į klausimus bei rekomenduoti, kurios lauko terasos plytelės jums galėtų tikti labiausiai. Užsakymus galime pristatyti iš sandėlio, o net ir drąsiausias vizijas galime išpildyti pasirūpindami individualiu užsakymu. Pasisėmus įkvėpimo ir nusprendus, kokios plytelės lauko terasoms patiks labiausiai – nedvejokite kreiptis!