Skalūno plytelės


Renkantis apdailą laukui ar vidui, negalima neįvertinti skalūno plytelių patvarumo, ilgaamžiškumo bei įvairių dizainų. Nedaugelis medžiagų pasižymi tokiu universalumu pritaikymo galimybėms bei gali pasiūlyti sukurti šiuolaikišką vaizdą. Skirtingi atspalviai tinka ne tik nuosavų namų aplinkoje, tačiau ir verslo įstaigose, administracinėse patalpose. Skalūno plytelės spinduliuoja eleganciją ir šiuolaikiškumą. Kiekviena plytelė, beveik nepriklausomai nuo rašto, atrodo, kaip tikras premium segmento atstovas.

 

Skalūnas – tai natūrali uoliena, kuri apdirbama taip, jog atrodytų estetiškai bei tiktų interjerui. Šiuo metu tendencijos artina žmones prie gamtos, o natūraliai gamtoje esanti skalūninė uoliena – būtent tokio tipo medžiaga.

 

Vokiška keramika prekių kataloge – įvairių gamintojų ir prekės ženklų skalūno plytelės. Jos tiks modernios klasikos, vintažinių linijų ar futuristiškos vizijos apsuptyje. Turite unikalų ar drąsų planą? Ieškote išskirtinio ar išskirtinai kokybiško sprendimo? Tuomet mūsų prekių katalogas – būtent tai, ko jums reikia!

 

Kur naudojamos skalūno plytelės?

 

Dėl savo patvarumo, bet ir labai pažangių gamybos technologijų, skalūno plyteles galime išvysti tiek interjeruose, tiek eksterjeruose. Tokias plyteles galime pamatyti pasirinktas, kaip grindinį terasose, praėjimuose, takeliams, net įvažiavimams. Taip pat įprasta skalūno plyteles matyti ant sienų, o kartais ir ant kitų paviršių.

 

Toks įvairumas pastebimas dėl to, kad spalvų bei tekstūrų gama – labai plati. Skirtingų gamintojų skalūninės plytelės gali turėti visiškai kitokią išvaizdą ir aplinkai, kurioje yra išklojamos, suteikti visiškai kitokią emociją bei sukurti nepanašią atmosferą. Galimybė kurti išskirtinį arba estetiškai žavintį vaizdą yra labai svarbi.

 

Jeigu trūksta idėjų arba tiksliai nežinote, kaip būtų galima plyteles iškloti ar išdėlioti – mūsų kataloge galite pasisemti įkvėpimo.

 

Kokiomis savybėmis pasižymi skalūninė apdaila?

 

Skalūno plytelės nebūtų tokios populiarios, jeigu neturėtų daugybės pliusų ir privalumų.

·        Skalūnas pasižymi atsparumu ugniai ir karščiui.

·        Skalūninės plytelės reikalauja labai mažai priežiūros. Nuvalyti daugumą nešvarumų pakanka paprastu, sausu būdu.

·        Tai – neįtikėtinai patvari danga, sudaryta iš uolinės kilmės pagrindo. Skalūnas yra atsparus įbrėžimams, įlenkimams ir kitiems paviršiaus pažeidimams.

·        Lyginant su kitomis dangomis, skalūno plytelės nebijo drėgmės, tad jas galima naudoti ir patalpose arba aplinkoje, kur drėgmės lygiai būna aukšti ir tikimybė kontaktui su vandeniu – didesnė.

·        Skalūnas turi išskirtinę tekstūrą ir pasižymi savita, vienetine estetine išvaizda.

 

Ypač skalūno plytelės mėgiamos urban stiliaus aplinkoje bei miestų Senamiesčių erdvėse, kur senovė susilieja su modernia apdaila ir pvz., raudonos ar baltos plytos derinamos su skalūno apdaila.

 

Kodėl verta rinktis Vokišką keramiką?

 

Mes esame aukščiausią kokybę klientams siūlantis prekės ženklas. Mūsų parduodama produkcija – premium segmentas, kurį vertina interjero dizaineriai, apdailos montavimo specialistai bei patys pirkėjai.

 

Skalūno plytelės, kaip ir kita mūsų siūloma produkcija – užsakoma tiesiai iš gamintojų, todėl galime pateikti individualius užsakymus, o jūs išvengiate tarpininkų ir prekes gaunate greičiau. Mes siūlome Vokietijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir daugelio kitų šalių, garsiausių gamintojų plyteles lauko ar vidaus erdvių apdailai.

 

Perkantys klientai taip pat gali gauti didžiulę naudą iš mūsų, kadangi bendradarbiaujame su įvairiausiais, tendencijas diktuojančiais interjero dizaineriais. Pateikiame įžvalgas, rekomendacijas, atnaujiname prekių asortimentą ir siūlome įsigyti tai, kas – laiko patikrinta ir/ar karaliauja topų viršūnėse. Renkantis skalūno plyteles, kiekvienam klientui svarbu žinoti, kad jo pasirenkama prekė yra kokybiška, tarnaus ilgai ir atitiks visus estetinius lūkesčius, kurie yra keliami. Plačiame prekių kataloge galite pamatyti nuotraukų ir vizualizacijų galeriją, iš kurios pavyks pasisemti įkvėpimo.

 

Be to, kiekvienos kolekcijos puslapyje rasite daug naudingos informacijos – spalvų pasirinkimus ir kitus duomenis apie plyteles, kurie padės priimti sprendimą. Norint išsirinkti geriausias plyteles, neužtenka žinoti tik spalvą ar atspalvį. Aktuali ir pačios medžiagos tekstūra, faktūra, kitos savybės. Be galo svarbūs ir individualių plytelių matmenys. Didesnės plytelės sukuria didesnio vientisumo įspūdį ir leidžia geriau sutelkti dėmesį į aplinką, gamtą. Na, o smulkesnės plytelės suteikia laisvės eksperimentuoti su raštais bei tekstūra, sukuriant unikalų detalumą.