Parketlentės vienos juostos Castle plank 209mm / Plank 181 / Plank 138mm

BOEN parketlentės yra natūralaus medžio produktas. Jos dažniausiai pasirenkamos dėl savo natūralumo, šiltumo pojūčio ir ekologiškumo. Daugiasluoksnė kietmedžio grindų danga, palyginti su medžio masyvo grindų danga, leidžia sutaupyti nemažai kietmedžių išteklių, nes kietmedis naudojamas tik dėvimajam sluoksniui. Trys penktadaliai parketo gaminami iš eglės ir pušies medienos.

Kviečiame susipažinti su išskirtinėmis BOEN gaminių kolekcijomis bei patikimu prekiniu ženklu. Didelė parkeltlenčių spalvų ir atspalvių įvairovė suteikia galimybes įgyvendinti pačius unikaliausius sprendimus, nenutolstant nuo natūralių gamtos ištakų. Natūralus BOEN grindų grožis nepavaldus mados tendencijoms. Laikui bėgant ąžuolinės grindys Jūsų namams ir toliau teiks šilumos, ilgaamžiškumo ir natūralumo pojūtį.

Leiskite padėti Jums susikurti patikimą prabangą ir eleganciją, kurią pajusite su kiekvienu savo žingsniu. BOEN pasistengė supaprastinti grindų pasirinkimo procesą ir savo asortimentą suskirstė į tris vientiso viršutinio sluoksnio pločius ir padės išsirinkti Jums labiausiai tinkantį gaminį.

BOEN LIVE PURE - Naujoviška medinių grindų paviršiaus apdailos technologija, suteikianti grindims neapdorotos, natūralios medienos įspūdį. Dėl jos spalva ilgą laiką išlieka nepakitusi. „Live Pure“ yra itin matinis, struktūruotas lakas, atskleidžiantis neapdoroto medžio šilumą, grožį, spalvą bei tekstūrą

Išsirinkite jus dominantį gaminį: https://boen.com/lt-lt/gaminiai/product-overview/