Medžio imitacijos plytelės


Medienos dekoras ir medienos detalės interjere visada kelia malonias asociacijas. Tačiau dėl ne pačių geriausių atsparumo savybių, vietoje įprastos medienos grindims, dažnai labiau apsimoka rinktis medžio imitacijos plyteles. Jos pasižymės didesniu atsparumu aplinkai (drėgmei, temperatūrų pokyčiams ir kt.), ilgaamžiškumu, yra sunkiau subraižomos ar pažeidžiamos, lengviau prižiūrimos.

 

Mūsų siūlomos medžio imitacijos grindų plytelės atrodo it tikra mediena ir sukuria būtent tokį įspūdį jas matant. Galima rinktis iš daugybės skirtingų atspalvių, tonų ir tekstūrų. Skirtingas medžių rūšis atspindinčios grindų plytelės – medžio imitacija idealiai tinka moderniems interjerams bei retro elementų gausioms erdvėms. Kone visuose interjeruose maksimalią naudą galima pasiekti derinant natūralumą ir gamtos elementus su moderniomis linijomis, kitais šiuolaikiškais akcentais.

 

Kokybiškos medžio imitacijos plytelės spinduliuoja tuo pačiu natūralumu, kaip ir tikra mediena, tačiau sukelia žymiai mažiau rūpesčių eksploatuojant. Tradicines parketlentes, laminatą, visad elegantiško eglutės rašto medžio imitacijos grindų plytelės puikiai išbaigs rekonstruojamą interjerą arba suteiks bet kuriai naujai patalpai visiems priimtino žavesio. Modernus ir labai unikalus sprendimas – medžio imitacijos plytelės vonioje. Kadangi tikrą medieną vonioje montuoti sunku, plytelės geriausiai išpildys viziją.

 

Peržvelkite mūsų kataloge esančių: ALLURE, WOODTALK, MILLELEGNI, SIGNATURE ir kitų medžio imitacijos plytelių kolekcijas. Pasisemkite įkvėpimo, atsisiųskite katalogus bei išsirinkite aukščiausios kokybės produkcija bet kuriam savo projektui.