Marmuro plytelės


Aukščiausios kokybės marmuro plytelės suteikia bet kuriam interjerui elegancijos, prabangos ir rafinuotumo įspūdį. Vokiška keramika siūlo aukščiausios klasės, laikui nepavaldžių, tiek nuosavų namų, tiek įstaigų patalpoms dekoruoti tinkamų marmuro plytelių. Turime daug skirtingų kolekcijų: JEWELS, WANDERLUST, COSMOPOLITAN, LUX bei MARBLE EXPERIENCE ir nemažai kitų.

 

Kaip rinktis marmurines plyteles – kokie jų privalumai?

 

Kiekvienam pirkėjui, kurio interjero vizijai įgyvendinti reikalingos marmurinės plytelės, bus labai naudinga pasidairyti po mūsų katalogą. Čia galėsite pasisemti įkvėpimo ar, tikėtina, net rasti būtent tai, ko ieškojote. Galėsite atsisiųsti skaitmeninius katalogus apie kone kiekvieną kolekciją bei pasirinkti skirtingus marmuro imitacijos plytelės dydžius.

 

Šios plytelės tinka tiek vonios kambario, tiek svetainės ar gyvenamųjų erdvių bei administracinių patalpų interjerams. Nepriklausomai nuo stiliaus, marmuras visada išsiskiria savitu žavesiu, prideda stiprų klasikinio grožio akcentą bei leidžia erdvei atsiskleisti. Marmuras gražiai dera ir su begale kitų medžiagų bei populiarių tekstūrų, tad marmuro plytelės – taikli išeitis visiems, kurie ieško kažko gražaus, tačiau galbūt dar nėra visiškai apsisprendę, kas tai galėtų būti.

 

Turite klausimų? Norite įžvalgų ar rekomendacijų dėl marmuro plytelių? Mes dirbame kartu su tendencijas diktuojančiais interjero dizaineriais ir apdailos specialistais. Kreipkitės ir Vokiška keramika padės išsirinkti!

 

Kodėl verta rinktis mus?

 

„Vokiška Keramika“ jau daugelį metų prekiauja itin aukštos kokybės plytelėmis interjerui bei eksterjerui. Marmuras ir marmuro efektas yra vienas iš nedaugelio sprendimų, kuris, estetine prasme, nė kiek nepraranda populiarumo. Marmuro plytelės vis dar yra elegancijos, prabangos ir išlaikyto skonio simbolis, savotiškas šarmingos klasikos etalonas. Kadangi juo galima dekoruoti įvairias erdves, itin daug namų šeimininkų ir vartotojų renkasi būtent JEWELS, WANDERLUST, COSMOPOLITAN, LUX bei MARBLE EXPERIENCE ar kitus, šioje katalogo vietoje esančius variantus.

 

Negalima nepaminėti ir kito populiariaus sprendimo. Marmuro imitacijos plytelės. Jos siūlo tą patį grožį ir tokią pat solidumu spinduliuojančią estetiką už mažesnę kainą. Tai yra akmens masė, kuri turi marmuro efektą. Lengvesnė priežiūra ir patrauklesnė kaina lemia itin didelį šio produkto populiarumą.

 

„Vokiška Keramika“ komandos specialistai mielai jums patars, atsakys į klausimus bei pristatys aktualią produkciją. Rūpinamės, kad privatūs ir verslo klientai turėtų visą informaciją prieš nuspręsdami įsigyti produkciją. Taip pat, paspaudę ant patikusių plytelių iš katalogo, būsite nukreipti į atskirą puslapį, kur galėsite pamatyti daugiau detalių nuotraukų ir sužinoti apie galimas spalvas, plytelių matmenis ir ne tik.