Karščiui atsparios plytelės


Galimybė sukurti autentišką ir stilingą interjerą namuose aktuali, ko gero visiems. Tačiau galimybė suderinti tą autentiškumą ir stilingumą su praktiškumu bei ilgaamžiškumu – dar geresnė. Pasirinkę mūsų siūlomas karščiui atsparias plyteles, jūs galite gauti būtent tai.

 

Karščiui atsparios plytelės – unikali produkcija, kuri turėtų sudominti kone kiekvieną naujus namus statantį, įsirengti dar planuojantį ar renovacijos projektu užsiimantį pirkėją. Specialiai apdirbtos ir iš patvarių medžiagų pagamintos, karščiui atsparios plytelės yra tankesnės sudėties bei tvirtesnės  daugumą įprastų, ekonominės klasės ar pigesnių plytelių. Pasižymėdamos įspūdingu patvarumu, jos gali atlaikyti labai aukštas temperatūras, dėl to tinka šalia židinių, kitose aktualiose namų vietose, voniose ar kone bet kur kitur.

 

Kokias karščiui atsparias plyteles galima rinktis?

 

Pasirinkimo mūsų prekių kataloge tikrai netrūksta. Naujo dizaino, modernioji klasika arba vintažiniais elementais išdailinta elegantiška spalvų įvairovė? O gal labiau tiks industrinio stiliaus pilki atspalviai, ar ryškios, bet raminančios pastelinės spalvos?

 

Visiems skoniams ir visoms vizijoms įgyvendinti turime ką pasiūlyti. Mūsų kataloge galite pasisemti įkvėpimo iš gamintojų siūlomos medžiagos arba kreiptis į Vokiška keramika komandą, interneto puslapyje nurodytais kontaktais ir mes patarsime jums, kokios plytelės tiktų geriausiai. Įmanomi ir individualizuoti užsakymai. Būtent dėl to, kad galime pasiūlyti didelę, aukščiausios klasės plytelių įvairovę ir dėl to, kad dalinamės įžvalgomis, gautomis iš dizainerių bei projektuotojų – verta rinktis Vokišką keramiką.

 

Per ilgą laiką mums pavyko prisidėti prie daugybės interjerų įrengimo visoje Lietuvoje ir ne tik. Bendradarbiaudami su gamintojais, praplėtėme savo turimų, karščiui atsparių plytelių asortimentą ir siekiame, kad kiekvienas klientas galėtų būti  maksimaliai patenkintas.