Akmens masės plytelių montavimas

1. Naudojant reguliuojamo aukščio atramas (pjedestalus)

Reguliuojama dangos atrama su besisukančia fiksuojama galvute

pastedGraphic.png

Atrama yra sukurta naudoti visiems paviršiams, kad būtų galima patikrinti po ja esančias sistemas neišardant grindų. Reguliuojama atrama su besisukančia, fiksuota galvute leidžia sureguliuoti aukštį pasinaudojant specialiu raktu, tad Jums nereikia išardyti išklotų grindų. Tokiu būdu taupote ne tik savo brangų laiką, bet ir  išlaidos nesikandžioja.

Norint iškloti aukščio atramas prie sienų arba kampuose, reikia nulaužti du arba visus keturis tarpiklius. Kai klojama kampuose, atramos turi būti atitrauktos nuo sienos ir pastatytos plokštės perimetro viduje.

Nežiūrint nelygaus pagrindo ar suformuotų nuolydžių, reguliuojamų laikiklių pagalba, lengvai išgaunamas horizontalus ir lygus terasos paviršius.

Montavimo video

https://www.youtube.com/watch?v=D41o0FhV-bs#t=1.4047873

 

 

2. Inovatyvi GRID sistema, skirtingų formatų plytelių dėjimui

GRID sistema apima propileno atraminį rėmą, kuris laiko 2 cm storio akmens masės plyteles ir reguliuojamo aukščio pjedestalus. Tai reiškia, kad skirtingo dydžio plyteles galima kloti kartu išlaikant kokybę, atitinkančią maksimalius saugumo normų reikalavimus ir nereikia jokio plokščių armavimo iš apačios. Kadangi plytelės gali būti formuojamos klojimo metu, sistema yra lengvai pritaikoma ir tinkama bet kokiam klojimo projektui. Reguliuojamo aukščio pjedestalai taip pat užtikrina idealiai lygų paviršių.

 

"GRID" sistemos montavimo video

https://www.youtube.com/watch?v=2lWAYDCWGGw