Plytelės sienoms

Estetiška ir išskirtinė aplinka yra vienas iš svarbiausių dalykų formuojant namų interjerą. Kiekvienas stengiasi susikurti jaukią namų atmosferą, tačiau pasirenka skirtingas priemones ir metodus.

 

Vieni mėgsta elegantiškas interjero detales, todėl perka prabangius baldus. Kiti daugiau dėmesio skiria meno dirbiniams ir sienas puošia garsiais paveikslais arba nuotraukomis. Trečioji grupė renkasi praktiškus sprendimus ir interjerą puoselėja naudojant statybines medžiagas. Originaliai ir autentiškai namų aplinkai puikiai pasitarnauja įvairiausio dizaino plytelės. Naudojant jas namų erdves galima modernizuoti, pagražinti ir atnaujinti.


Plytelės prieš pusę amžiaus – lengvas pasirinkimas

Svarbia interjero detale plytelės tapo tik praeito amžiaus pradžioje. Tuo metu išsirinkti tinkamiausias medžiagas voniai arba virtuvei buvo daug paprasčiau nei dabar. Prieš daugmaž penkiasdešimt metų statybinių interjero detalių pasirinkimas buvo gana ribotas. Plytelės buvo tik keramikinės, spalvų gausa gamintojai taip pat negalėjo pasigirti, nes vyravo kelios pagrindinės: juoda, balta, pilka, rusva. Namų interjero kūrimas naudojant statybines medžiagas apsiribojo minimalistiniais sprendimais. Įrenginėjant vonios kambarį arba holą didelio pasirinkimo nebuvo, vyravo pastelinės spalvos, lygūs raštai ir vienodi dizainai. Tam, kad namų erdvė taptų jaukesnė, žmonės imdavosi įvairiausių būdų: tapydavo ant sienų, kabindavo masyvius veidrodžius, pirkdavo autentiškus baldus. Daugelis buvo pripratę prie vienodų standartų ir kitokio savo namų interjero neįsivaizdavo.

 

Plytelių rinkoje – atgimimas

Praėjus keliems dešimtmečiams pasikeitė ne tik visuomenės požiūris, bet pagyvėjo ir statybos medžiagų rinka. Dingo banalūs ir vienodi raštai, atgimė naujos spalvos ir tekstūros. Šiandien statybinių medžiagų ir jų naudojimo interjere situacija yra kardinaliai kitokia. Plytelių pasirinkimas prekybos vietose yra labai platus. Šiomis dienomis renkamasi iš keleto variantų. Nuvykus į prekybos vietą galima rinktis tiek glazūruotas keramines, tiek ir akmens masės plyteles. Keraminės, dažniausiai naudojamos sienoms, būna matinės arba blizgios. Matinės yra praktiškesnės, nes ant jų mažiau matosi kalkių arba vandens nuosėdos, todėl jas renkamasi vonios ir virtuvės interjerui. Tuo tarpu blizgančios plytelės didina erdvę bei suteikia švaros ir prabangos įspūdį. Tokios apdailos detalės puikiai atrodo hole arba dideliame vonios kambaryje. Akmens masės plytelės yra universalios, tinkamos tiek grindims, tiek sienoms. Dėl savo patvarumo šios dažniausiai naudojamos svetainėse, koridoriuose, virtuvėse arba voniose. Apdailos ir interjero detalės stebina įvairove, spalvų gausa. Šiomis dienomis net ir įnoringiausias klientas randa norimą prekę. Skirtingi dydžiai, formos, raštai ir tekstūros – viskas nauja ir originalu.

 

Plytelių asortimente – tik geriausi pasirinkimai

Žinoma, jog platus plytelių asortimentas, tai dar ne viskas. Renkantis sienų arba grindų dangas labai svarbi jų kokybė: ar atsparios įbrėžimams, koks jų dilumas, ar jos neslidžios, kaip lengvai prižiūrimos ir panašiai. Šie parametrai yra, išties, svarbūs, juk remontus darome ilgam laikui, tad nesinorėtų jau po pusmečio arba metų plyteles voniai arba svetainei keisti naujomis. Ilgaamžiškumas yra vienas iš svarbiausių vertės matų, todėl kuriant arba atnaujinant interjerą būtina apie tai pagalvoti. Štai kodėl savo klientams siūlome garsių ir patikimų gamintojų plyteles. Vokietijos ir Italijos gamintojų produkcija pasižymi itin aukšta kokybe. Visi gaminiai išsiskiria subtiliu dizainu: galime pasiūlyti tiek elegantiškas, klasikinio stiliaus, tiek modernias, išskirtinių raštų plyteles. Savo klientams siūlome tik patikimus ir kokybiškus gaminius. Siekiame, kad kiekvienas namų interjeras taptų tobulas ir jaukus.

 

Plytelės – tai puikus būdas eksperimentuoti ir susikurti norimą namų aplinką!