Sienų plytelės

Svarbia interjero detale plytelės tapo dar praeito amžiaus pradžioje, tačiau išsirinkti tinkamiausias plyteles voniai ar virtuvei, tuo metu buvo daug paprasčiau nei dabar. Prieš daugmaž penkiasdešimt metų plytelės buvo tik keramikinės, spalvų gausa gamintojai taip pat negalėjo pasigirti, nes vyravo kelios pagrindinės: juoda, balta, pilka, rusva.

 

Šiandien situacija yra kardinaliai kitokia. Plytelių pasirinkimas prekybos vietose yra išties platus. Pirmiausia todėl, kad galima rinktis tiek glazūruotas keramines, tiek ir akmens masės plyteles. Keraminės plytelės sienoms būna matinės arba blizgios. Matinės plytelės praktiškesnės, nes ant jų mažiau matosi kalkių ar vandens nuosėdos, tuo tarpu blizgančios plytelės didina erdvę, bei suteikia švaros ir prabangos įspūdį. Akmens masės plytelės yra universalios, tinkamos tiek grindims, tiek sienoms.  Dėl savo patvarumo šios plytelės dažniausiai naudojamos svetainėse, koridoriuose, virtuvės ar voniose. Be to, galima rinktis iš įvairių plytelių spalvų, dydžių, formų ir raštų.

 

Svarbu pastebėti, jog platus plytelių asortimentas, tai dar ne viskas. Renkantis plyteles, labai svarbu jų kokybė: ar atsparios įbrėžimams, koks jų dilumas, ar jos neslidžios, kaip lengvai prižiūrimos ir panašiai. Šie parametrai yra išties svarbūs, juk remontus darome ilgam laikui, tad nesinorėtų jau po pusmečio ar metų plyteles voniai ar svetainei keisti naujomis. Štai kodėl savo klientams siūlome garsių ir patikimų gamintojų iš Vokietijos bei Italijos plyteles, pasižyminčias aukšta kokybe, dizainu ir patikimumu.