Plytelės sienoms

Estetiška ir išskirtinė aplinka yra vienas svarbiausių dalykų formuojant namų interjerą. Kiekvienas stengiasi susikurti jaukią namų atmosferą, tačiau pasirenka skirtingas priemones ir metodus.


Vieni mėgsta elegantiškas interjero detales, todėl perka prabangius baldus. Kiti daugiau dėmesio skiria meno dirbiniams ir sienas puošia garsiais paveikslais ar nuotraukomis. Trečioji grupė renkasi praktiškus sprendimus ir interjerą puoselėja statybinių medžiagų pagalba. Originaliai ir autentiškai namų aplinkai puikiai pasitarnauja įvairiausio dizaino plytelės. Jų dėka namų erdves galima modernizuoti, pagražinti ir atnaujinti.

Svarbia interjero detale plytelės tapo tik praeito amžiaus pradžioje. Tuo metu išsirinkti tinkamiausias medžiagas voniai ar virtuvei, buvo daug paprasčiau nei dabar. Prieš daugmaž penkiasdešimt metų statybinių interjero detalių pasirinkimas buvo gana ribotas. Plytelės buvo tik keramikinės, spalvų gausa gamintojai taip pat negalėjo pasigirti, nes vyravo kelios pagrindinės: juoda, balta, pilka, rusva. Namų interjero kūrimas, naudojant statybines medžiagas, apsiribojo minimalistiniais sprendimais. Įrenginėjant vonios kambarį ar holą didelio pasirinkimo nebuvo, vyravo pastelinės spalvos, lygūs raštai ir vienodi dizainai. Tam, kad namų erdvė taptų jaukesnė žmonės imdavosi įvairiausių būdų: tapydavo ant sienų, kabindavo masyvius veidrodžius, pirkdavo autentiškus baldus. Daugelis buvo pripratę prie vienodų standartų ir kitokio savo namų interjero neįsivaizdavo.

Praėjus keliems dešimtmečiams, pasikeitė ne tik visuomenės požiūris, bet pagyvėjo ir statybos medžiagų rinka. Dingo banalūs ir vienodi raštai, atgimė naujos spalvos ir tekstūros. Šiandien statybinių medžiagų ir jų naudojimo interjere situacija yra kardinaliai kitokia. Plytelių pasirinkimas prekybos vietose yra labai platus. Šiomis dienomis renkamasi iš keleto variantų. Nuvykus į prekybos vietą galima rinktis tiek glazūruotas keramines, tiek ir akmens masės plyteles. Keraminės, dažniausiai naudojamos sienoms, būna matinės arba blizgios. Matinės yra praktiškesnės, nes ant jų mažiau matosi kalkių ar vandens nuosėdos, todėl jas renkamasi vonios ir virtuvės interjerui. Tuo tarpu blizgančios plytelės didina erdvę, bei suteikia švaros ir prabangos įspūdį. Tokios apdailos detalės puikiai atrodo hole, ar dideliame vonios kambaryje. Akmens masės plytelės yra universalios, tinkamos tiek grindims, tiek sienoms. Dėl savo patvarumo šios dažniausiai naudojamos svetainėse, koridoriuose, virtuvės ar voniose. Apdailos ir interjero detalės stebina įvairove, spalvų gausa. Šiomis dienomis net ir įnoringiausias klientas randa norimą prekę. Skirtingi dydžiai, formos, raštai ir tekstūros — viskas nauja ir originalu.

Žinoma, jog platus plytelių asortimentas, tai dar ne viskas. Renkantis sienų ar grindų dangas, labai svarbi jų kokybė: ar atsparios įbrėžimams, koks jų dilumas, ar jos neslidžios, kaip lengvai prižiūrimos ir panašiai. Šie parametrai yra išties svarbūs, juk remontus darome ilgam laikui, tad nesinorėtų jau po pusmečio ar metų plyteles voniai ar svetainei keisti naujomis. Ilgaamžiškumas yra vienas svarbiausių vertės matų, todėl kuriant ar atnaujinant interjerą būtina apie tai pagalvoti. Štai kodėl savo klientams siūlome garsių ir patikimų gamintojų plyteles. Vokietijos ir Italijos gamintojų produkcija  pasižymi itin aukšta kokybe. Visi gaminiai išsiskiria subtiliu dizainu: galime pasiūlyti tiek elegantiškas, klasikinio stiliaus, tiek modernias, išskirtinių raštų plyteles. Savo klientams siūlome tik patikimus ir kokybiškus gaminius. Siekiame, kad  kiekvienas namų interjeras taptų tobulas ir jaukus. Plytelės — tai puikus būdas eksperimentuoti ir susikurti norimą namų aplinką!