ZUCCHETTI

Kartu su KOS prekės ženklu Zucchetti įmonių grupė yra neginčijama lyderė vonių kambario dizaineriškos santechnikos gamyboje. Zucchetti – viena iš nedaugelio įmonių, kuri gali pasiūlyti naują visą vonios kambario santechnikos asortimentą, visada inovacinį ir nuolat atnaujinamą, laikantis įmonės šūkio: VANDENS PASAULIS WELLNESS.

Zucchetti ir KOS santechnika – nauja itališka santechnika, turinti ryškų charakterį ir šimtametę istoriją, sukurta šiuolaikiniam gyvenimo būdui, kurios dizainas bus aktualus dar ilgus metus, palaipsniui pereidamas iš „naujovių“ kategorijos į „modernios klasikos“ kategoriją. Tai prekė, kuri nusipelnė būti pažymėta ženklu „Pagaminta Italijoje“.

www.zucchettidesign.it

 STEINBERG

Vokiečių bendrovė Steinberg drąsiai užima lyderio pozicijas tarp pasaulinių prabangios santechnikos ir vonios kambario priedų gamintojų. Įmonė Steinberg gamina maišytuvus pagal išskirtines technologijas ir naudodama geriausias medžiagas. Steinberg išskirtiniai maišytuvai gaminami laikantis visų europinių normų – triukšmo, hidraulinių ir atsparumo korozijai.

Steinberg maišytuvų dizainas pasižymi aukštu stiliumi, subtiliu skoniu, funkcionalumu, estetiškumu ir visų linijų protingumu.

Formos ir funkcionalumo harmonija, aukšta kokybė – tai reikalavimai, kuriuos kelia Steinberg savo gaminamiems produktams.

www.steinberg-armaturen.de

 CIELO

Ceramica Cielo - tai unikali rankų darbo "made in Italy" sanitarinė keramika, pasižyminti elegantiškomis, stilingomis linijomis ir viena plačiausių spalvinės keramikos gamų santechnikos pasaulyje, kurią sudaro 16 spalvų paletė "Le Terre di Cielo" ir prabangi 5 spalvų paletė "Le Pietre". Tai išgrynintos natūralios "žemės spalvos". Bendrovė bendradarbiauja su dizaineriais Andrea Parisio ir Giuseppe Pezzano, Luca Cimarra, Karim Rashid, Claudio Silvestrin, Marco Piva, Paolo D'Arrigo, Lorenzo Bellini, Nilo Gioacchini, Michela Benaglia; su studijomis 5.5 Designers, Archea Associati.

www.ceramicacielo.it

 FLAMINIA

Net patys aistringiausi tradicionalizmo dizaine šalininkai negali atsispirti futuristinėms Flaminia santechnikos linijoms. Šios italų įmonės gaminius galima apibrėžti viena fraze: „Ateitis, įgavusi užbaigtas formas“. Flaminia vonios kambario baldai ir santechnika pasižymi griežtai apgalvotomis ir grakščiomis linijomis, tuo pačiu metu jiems būdingas nepaprastas lengvumas. Flaminia ne tik veržiasi į ateitį, ji remiasi pusės amžiaus patirtimi, o plačiame jos gaminių asortimente yra ir kolekcijų, sukurtų konservatyviu stiliumi.

Bendrovė Flaminia įkurta 1954 metais. Įmonė gamina santechnikos produktus: kriaukles, unitazus, bidė, pisuarus, dušo kabinas, vonias, taip pat vonios kambario baldų komplektus. Visa santechnika gaminama iš specialaus porceliano ir aukščiausios kokybės santechninio fajanso. Ši medžiaga turi lygų ir kietą paviršių, pasižymi puikiomis naudojimo savybėmis, minimaliai sugeria įvairius kvapus ir nešvarumus. Didelį dėmesį įmonė skiria ne tik kokybei, bet ir gaminių dizainui, dėl to pelnė pripažinimą visame pasaulyje kaip išskirtinės santechnikos ir vonios kambario baldų gamintoja. Flaminia kolekcijas kuria talentingi dizaineriai: Alexander Duringer ir Stefano Rossini, Romano Adolini, Fabio Novembre ir Patrick Norguet, G. Cappellini, R. Palomba, N. Navone, L. Damiani. Kaip ir kiti pirmaujantis prekės ženklai, Flaminia naudoja savo gaminiuose pagrindinę spalvų paletę, susidedančią iš dešimties atspalvių.

Visos Flaminia kolekcijos pasižymi formų ir linijų originalumu. Puošnumas ar minimalizmas, natūralios linijos ar geometrija – visi sprendimai siūlo naują stilistinį ir funkcinį požiūrį į santechnikos gaminius.

Konceptualiai įmonei svarbu yra tai, kad visi modeliai yra sukurti tokiu būdu, kad galima būtų estetiškai ir funkcionaliai įforminti vonios kambarį vieningu stiliumi.

www.ceramicaflaminia.it

 


KERASAN

Kerasan — pastaruosius penkiasdešimt metų šis prekių ženklas tvirtai išlaiko savo gaminių kokybę aukščiausiame lygyje. Italų bendrovės Kerasan santechnikos gaminiai yra labai populiarūs — jie laikomi vienais geriausių pasaulyje.
Šiuo metu įmonę sudaro 6 bendrovės, kurių kiekviena vysto savo darbo kryptį. Tai reiškia, kad Kerasan vonios kambario baldai, kriauklės ir unitazai  gaminami skirtingose įmonėse, kurias jungia ne tik bendra vadovybė, bet ir bendra ištikimybė tradicijoms, tobulumo siekis, mokėjimas naudoti moderniausias technologijas ir net patiems jas kurti. Viso to dėka italų bendrovės Kerasan santechnika pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu ir nepriekaištingomis formomis.

www.kerasan.it

 


NIC DESIGN

Kartais vonioje norisi sukurti unikalų dizainą, naudojant nestandartinius kūrybinius sprendimus. Tam reikia ne tik lakios vaizduotės, bet ir originalios santechnikos. Italų bendrovė Nic Design gamina stilingą ir kokybišką santechniką. Įmonė nuolat eksperimentuoja su savo gaminių dizainu, paversdama tikrove pačius įmantriausius sumanymus. Įmonės gaminių spalvų gama yra labai plati, todėl galėsite įgyvendinti pačius drąsiausius dizaino sprendimus. Bendrovė greitai įgijo populiarumą, nes yra viena iš prabangios santechnikos gamybos lyderių. Gamyboje bendrovė naudoja inovacines technologijas ir nestandartinius dizaino sprendimus. Nic Design nustebins jus savo neįprastu stiliumi ir aukšta gaminių kokybe.

www.nic-srl.com

 


VALDAMA

Valdama 2005 m. įkūrė Daniele Vitali. Bendrovė yra įsikūrusi pramoniniame Civita Castellana rajone ir gamina aukštos kokybės keraminius praustuvus ir kitus sanitarinės keramikos gaminius.
Bendrovės žinios apie medžiagas ir keramikos gaminių perdirbimą iš tikrųjų yra daug senesnės nei bendrovės steigimo data. Ji remiasi patirtimi, paveldėta iš ankstesnės šeimos įmonės Varm, kurią 1979 m. įkūrė Daniele tėvas Gastone Vitali. Varm tuomet gamino nepriekaištingos kokybės rankų darbo lėkštutes ir stalo įrankius.
Pramoninėje struktūroje Valdama iš tikrųjų išlaikė organizacinį ir gamybinį amatų modelio lankstumą, kuris šiandien yra reikšmingas skiriamasis ženklas, išskiriantis jį iš kitų to pačio sektoriaus įmonių.
Galimybė retkarčiais gaminti ribotas gaminių serijas, naudojant nepriklausomas kūrenimo krosneles, ir galimybė lengvai keisti gaminių formas gamybos srityje - tai du dideli pranašumai gamybos ir rinkos požiūriu, kurie leidžia įmonei greitai reaguoti į konkrečius klientų poreikius.
Rankinė apdaila gamybos etape leidžia pritaikyti spalvą ir efektus.
Valdama remiasi  garsaus dizainerio Prospero Rasulo, turinčio didelę patirtį vonios kambario srityje, meno kryptimi ir asmenišku požiūriu į projektą, ir kuris nuo pat pradžių rėmėsi Valdama strategija ir naujoviško katalogo kūrimu. Technika ir funkcionalumas yra produkto kūrimo filosofijos pagrindas kartu su emociniu ir jutiminiu medžiagos ir jos formų aspektu. Ryškumas ir ypatingas malonumas liesti yra svarbiausi Valdama gaminiams būdingi medžiagų efektai. Tikslas - išsiskirti iš tarptautinės vonios kambario arenos su asmeniniu stilistiniu kodu, galinčiu suteikti tipologiniu požiūriu įtvirtintiems naudojimo objektams teisingesnį kvėpavimą, priartinti juos prie mažų kokybės ir kasdienybės harmonijos šedevrų.
Valdama pradėjo tyrimų ir eksperimentų programą, kuria siekiama nuolat gerinti medžiagų kokybę ir tobulinti gamybos metodus, leidžiančius įgyvendinti projektus, galinčius orientuoti pramonės dizaino tendencijas, neįprastas ir novatoriškas detales bei apdailą.
Formų eksperimentavimas visada atsiranda iš konceptualios vizijos, dėka  Prospero Rasulo menino pasirengimo ir erdvinės kompozicijos pojūčio, siekiant sujungti su technologijomis ir padaryti tai, kas anksčiau buvo neįsivaizduojama.
Spalvų paieška, paremta Prospero Rasulo žiniomis ir vaizdiniais įgūdžiais, yra dar vienas svarbus elementas, paskatinęs sukurti novatorišką, modernių praustuvų ir sanitarinių mazgų asortimentą, atitinkantį pažangiausias šiuolaikinės architektūros tendencijas.
Tikslas yra pasiekti visišką produkto išskirtinumą ir prekės ženklo unikalumą.
Kiekvieno produkto realizavimas reikalauja daug energijos ir turi sudėtingas pasekmes, į kurias reikia atsižvelgti: medžiagą, žmogaus darbą, pagarbą aplinkai, įmonės socialinę atsakomybę. Tam reikia sukurti patvarius, aukštos kokybės objektus, suprojektuotus ir pagamintus aistringai ir kruopščiai prižiūrint rankomis. Unikalūs ir ypatingi dirbiniai leidžia pasiekti aukščiausią tipišką italų meistriškumo lygį, kuriuo žavisi pasaulis. Bendrovė taip pat bedradarbiauja su studija Veneziano+Team ir dizainere Monia Marzano.

www.valdama.it

 NOVELLINI

Italų bendrovė Novellini daugiau nei trisdešimt metų specializuojasi santechnikos įrangos gamyboje. Šiandien ši bendrovė laikoma viena iš dušo kabinų gamybos lyderių Europos rinkoje. Novellini produktų asortimente yra ne tik įvairios dušo kabinų kolekcijos, bet ir daugiafunkcinės dušo kabinos su vandens masažu, turkiška pirtimi ir kitomis laisvai pasirenkamomis funkcijomis; vonios, skirtos integruotiems įrenginiams montuoti, tuščios ir su papildomomis sistemomis (vandens ir oro masažu bei dezinfekcija), dušo vandens masažo paneliai su galimybe juos montuoti dušo kabinoje ar vonioje, sujungtoje su dušo kabina, dušo padėklai ir rankšluosčių džiovintuvai.

Bendrovė Novellini didelį dėmesį skiria savo produktų kokybei. Todėl, kurdama tobulo dizaino ir šiuolaikinės konstrukcijos dušo kabinas, ji savarankiškai projektuoja ir gamina visus reikalingus priedus. Įmonės vadovybės teigimu, toks požiūris leidžia kontroliuoti kokybę visuose gamybos etapuose.

Novellini produktai — tai patikima kokybė ir tikras italų dizainas. Novellini dušo paneliai atrodo stilingai ir nepriekaištingai, jie puikiai papildys Jūsų vonios kambario interjerą.

www.novellini.com

 


KOS

Pasaulinio garso italų prekinio ženklo Kos prabangi premium klasės santechnika – tai išskirtiniai griežto dizaino ir aukščiausios kokybės modeliai.

Įmonė jau daugelį metų specializuojasi kokybiškų kriauklių, dušo kabinų ir vonių gamyboje. Hidromasažinės vonios – tai šiuo metu pagrindinė gamybinės veiklos kryptis.  Kos vonios kambario įrangos kolekcijose sujungti naujausi mokslinės techninės minties pasiekimai ir talentingų dizainerių fantazija. Kos pirmoji iš Italijos vonių ir dušo kabinų gamintojų pradėjo montuoti savo santechnikos gaminiuose chromoterapijos įrangą.

Įmonės produktų modelių asortimentas yra paliginus nedidelis, tačiau visi jie yra unikalūs. Jų kūrimu užsiima garsūs dizaineriai Roberto ir Ludovica Palomba. Santechnikos įrangos kolekcijos išskirtiniu bruožu yra suapvalintos formos ir originalūs fasadų raštai. Šio italų gamintojo santechnikos kolekcija papuoš bet kurį šiuolaikinį vonios kambario interjerą.Kos kolekcijos modeliai tiks ramių vienspalvių baldų mėgėjams. Žinovai deramai įvertins Kos gaminių medžiagų kokybę, linijų tikslumą, vonių i priedų dizaino vyriškumą ir šaltumą.

www.zucchettidesign.it

 

 


NICOLAZZI

Italų įmonė Nicolazzi įkurta 1960 metais ir nuo tada nuolat plečia savo įtaką Italijos ir Europos santechnikos rinkoms. Per savo 50 metų istoriją įmonė Nicolazzi spėjo sukaupti pakankamai patirties tam, kad jos gaminami maišytuvai pelnytai būtų laikomi vienais geriausių Europoje.

Nicolazzi maišytuvai buvo sukurti, ištirti ir pradėti gaminti laikantis aukščiausių Nicolazzi gamyklos kokybės standartų, griežtumu viršijančių tarptautines kokybės normas šioje srityje. Kiekviename maišytuvų gamybos etape Nicolazzigriežtai ir kruopščiai yra tikrinamas kiekvieno gaminio hidraulinių, triukšmo ir korozijos charakteristikų atitikimas reikalavimams, taip pat maišytuvų veikimas, dangos ir poliruotės kokybė. Nicolazzi įmonė maišytuvų gamyboje sąmoningai nenaudoja kai kurių sunkiųjų metalų, ypač nikelio ir švino. Šios įmonės gamyba vyksta daugiausia žalvario pagrindu, kas yra visiškai nekenksminga žmogaus sveikatai.

Nicolazzi įmonės išskirtinė santechnika gali turėti pačius įvairiausius dizaino sprendimus. Viskas priklauso nuo tų, kurie užsiima vonios kambario apdaila, asmeninės fantazijos. Dizainas gali būti labai įvairus, pradedant medienos apdaila, baigiant antikine keramika. Be kitų dalykų, galima netgi papuošti vonios kambario maišytuvus tikrais kristalais. Priklausomai nuo bendros krypties, visi įmonės Nicolazzi gaminiai suskirstyti į kelias dizaino grupes. Tai labai palengvina reikalingos prekės pasirinkimą atsižvelgiant į bendrą vonios kambario ar dušo dizaino idėją.

www.nicolazzi.it

 


SCIROCCO

SCIROCCO gamybos išskirtiniai radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai — tai aukščiausios klasės šildymo prietaisai, kuriems būdingas ypatingas patikimumas ir medžiagų kokybė, kūrybiška ir nestandartinė išvaizda. Dizainerių sukurti radiatoriai gali būti pagaminti iš plieno, aliuminio ir kelių metalų, akmens, su metaliniais intarpais, bet kokios formos ir spalvos. Tai yra aukščiausios klasės šildymo radiatoriai.

Šiuolaikiniai prabangūs radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai griauna visus tradicinius požiūrius į šildymo prietaisus, jie tampa estetinio dizaino objektais, derindami savyje naujas kūrybines idėjas su klasikine šildymo funkcija. Dizainerių radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai, įkvėpti naujų idėjų, suprojektuoti siekiant sukurti idealų balansą visose gyvenamose patalpose, nepriklausomai nuo to, kur jie bus sumontuoti: vonioje ar virtuvėje, miegamajame ar svetainėje, o gal hole. Išskirtinio dizaino  radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai gali pastebimai pagerinti bet kokios patalpos išvaizdą. Šiuo metu daugelio dizaino projektų pagrindiniu aspektu yra šio stilingo šilumos šaltinio pasirinkimas. Neabejotinai, vienas svarbiausių išskirtinio dizaino radiatorių ir rankšluosčių džiovintuvų komponentų yra novatoriška konstrukcija ir patobulintos šiluminės charakteristikos. Visi produktai gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio ir anglinio plieno ir gali būti pajungti prie šildymo ir karšto vandens sistemų, taip pat galima rinktis elektrinius variantus. Todėl visi mūsų siūlomi SCIROCCO gamybos išskirtinio dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai, pasižymintys puikiomis eksploatavimo charakteristikomis, džiugins Jus daugelį metų.

Išskirtinio dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai – tai nuostabus meno grožio ir metalo patvarumo junginys.

www.sciroccoh.it

 


ANTRAX IT

Antrax IT yra 9-tojo dešimtmečio pabaigoje Treviso mieste įkurta įmonė, kuri specializuojasi radiatorių, skirtų gyvenamųjų namų šildymui ir specialiems projektams, gamyboje.

Nuo pat savo veiklos pradžios Antrax IT pasiūlė naują šilumos suvokimo būdą: dėl stipraus jautrumo estetiniam stiliui kompanija paskatino gamybą nukreipti į šildymo sprendimus, kurie peržengia jų specifinę funkciją ir yra paversti "baldų elementais", kurie sukuria namų gerovę.

Antrax IT radiatoriai tampa tikrais "baldų elementais", atsiradusiais bendradarbiaujant su kai kuriais didžiausiais tarptautiniais dizaineriais, tokiais kaip Matteo Thun, Daniel Libeskind ir Piero Lissoni.

www.antrax.it

 MARGAROLI

1949 m. Egidio Margaroli įkūrė įmonę Margaroli. Gamyba prasidėjo nuo žalvario ir vario plokščių apdirbimo ir bėgant metams išsiplėtė į žalvario vamzdžių gaminių, naudojamų santechnikos ir santechnikos armatūros gaminiams gaminti, kryptį. Ši pasirinkta kryptis leido Margaroli tapti viena iš pirmaujančių įmonių Italijoje. Šiandieninė įmonė yra visiškai moderni pramoninė įmonė,  naudojanti integruotus gamybos procesus, visiškai kontroliuojant pagamintus produktus ir prisidedant prie aplinkos tausojimo.

Margaroli siūlo produkciją dideliais kiekiais, taip pat atsižvelgia ir į specifinius klientų reikalavimus. Didelių kiekių gamyba neturi įtakos aukštai produktų ir paslaugų kokybei. Neseniai įmonė gavo 100% Made In Italy sertifikatą, išduotą Italijos gamintojų apsaugos instituto.

Margaroli specializuojasi aukštos kokybės rankšluosčių džiovintuvų, radiatorių ir vonios kambario aksesuarų gamyboje.

www.margaroli.com

 


FALPER

Žinomiausi italų prekės ženklai jau seniai tapo prabangos ir išskirtinumo sinonimais – tai visiškai pagrįstai galima pasakyti ir apie ženklą Falper, kurio pagrindinė veiklos kryptis per pastaruosius 30 metų yra elitinė santechnika, gaminama laikantis genialaus paprastumo, grynų ir aiškių linijų ir rafinuoto elegantiško stiliaus principų.   

Įmonė gamina vonios kambario baldus, maišytuvus, taip pat siūlo kompleksinius vonios kambario įrengimo sprendimus. Kasdienius namų apyvokos daiktus įmonė kuria su tokiu meistriškumu ir drąsa, kad pabrėžtinai paprasti vonios kambario daiktai atrodo tarsi paslaptingi nežemiški artefaktai ir todėl sukuria ypatingą nerealumo ir atsiribojimo nuo kasdienybės nuotaiką.  

Falper – tai ne tik elitinė santechnika ir prabangūs baldai vonios kambariui, įmonės dizaineriai tarsi įkūnija savo inovacines idėjas apie tai, kokioje, jų manymu, aplinkoje gyvens ateities žmogus – laisvas, savimi pasitikintis, turintis beribį intelektinį ir kūrybinį potencialą.

www.falper.it

 


TECE

1955 metais Vokietijoje buvo įkurta bendrovė, orientuota į įvairių inžinerinių sistemų priedų gamybą. Ši įmonė — TECE— šiandien yra viena iš pasaulio lyderių tokios rūšies produktų gamyboje, o ypatingą sėkmę įmonė pasiekė gamindama kanalizacijos sistemų įrangą.

Daugiau nei pusės amžiaus gamybos patirtis leido įmonei TECE tapti nepriekaištingos reputacijos gamintoju, koncerno produkcija yra žinoma visame pasaulyje kaip viena ergonomiškiausių, ilgaamžiškiausių ir patogiausių montuojant ir naudojant.

TECE gaminama įranga projektuojama atsižvelgiant į maksimaliai ilgą eksploatavimo laiką. Būtent todėl įmonė suteikia savo produktams maksimalų ilgaamžiškumo ir patikimumo resursą, o tai savo ruožtu užtikrina jiems ypač didelę paklausą.

Be to, pati įranga pasižymi, iš vienos pusės, konstrukcijos logiškumu, iš kitos — maksimaliu funkcionalumu. Todėl TECEgaminiai yra labai patrauklūs pirkėjams. Verta pažymėti, kad TECE turi nemažai nuosavų projektų, inovacinių sprendimų, kurie supaprastina daugybę uždavinių, kuriuos anksčiau buvo gana sudėtinga realizuoti. Dėl to TECE yra absoliuti rinkos lyderė savo segmente.

Pagrindinis TECE siekis yra kurti produktus, kurie gali padaryti kiekvienus namus patogesniais. Ir turime pripažinti, kad šiandien įmonė visiškai pasiekė šį tikslą.

www.tece.de

 


EMCO

www.emco.de

 

 


CLEARWATER

Bendrovė CLEARWATER – stambiausias Europoje laisvai stovinčių vonių gamintojas. Visos vonios atitinka SUPA SPEC specifikaciją, numatančią išskirtinę kokybės kontrolę visų technologinių procesų metu – nuo dvigubo abiejų paviršių sustiprinimo iki rankinio šlifavimo ir poliravimo.

Didžiosios Britanijos  bendrovės CLEARWATER vonios teigiamai išsiskiria iš daugelio kitų prabangių vonių, sujungdamos savyje aukštąsias šiuolaikines technologijas ir klasikos patvarumą bei solidumą. CLEARWATER vonios gaminamos pagal vadinamą „dvigubo sluoksnio“ technologiją. Dviem akrilo lapams naudojant vakuumą suteikiama reikiama nepakartotina forma. Abi formos – vidinis ir išorinis vonios sluoksniai – sutvirtinamos stiklaplastikiu (fiberglass), kad būtų patvaresnės ir stangresnės. Po to abu sluoksniai sujungiami mišiniu, susidedančiu iš smulkintų akmens trupinių ir specialios dervos. Tai suteikia papildomo patvarumo prabangios vonios dugnui. Šios išskirtinės vonios šonuose yra specialus tarpas tarp sluoksnių. Ši ypatybė suteikia voniai svarbų pranašumą: karštas vanduo ilgai lieka tos pačios temperatūros, kokios buvo įpilant, kadangi oro tarpas tarp sluoksnių sukuria termoso efektą.

Visi minėti gamybos ypatumai nulemia, kad klasikinės firminės CLEARWATER vonios sujungia savyje visas geriausias akrilo ir ketaus savybes.

www.clearwaterbaths.com

 RECOR

Metalúrgica Recor gamykloje pramoninė veikla prasidėjo 1958 m. Arrifana – Santa Maria de Feira miestelyje, kai Alexandre Ferreira Tavares įsigijo bendrovės patalpas, kurios šiuo metu apima 27.000 m2 plotą. Iš pradžių Metalúrgica Recor gamyba buvo nukreipta tik į radiatorių, katilų ir kitų ketaus gaminių gamybą. 1962 m. Metalúrgica Recor pradėjo projektuoti ir gaminti ketaus emaliuotas vonias. 1992–1995 m. įmonė pakeitė senąją rankinio formavimo liniją dviem naujomis visiškai automatinėmis formavimo linijomis, kurios leido padidinti lankstumą ir produktyvumą bei ženkliai pagerinti galutinę produkto kokybę. Bendrovė taip pat ėmėsi įrengti įrangą, reikalingą krosnių išmetamųjų teršalų kiekiui sumažinti ir aplinkosauginiam pėdsakui pagerinti. Be to buvo patobulinta liejamųjų dalių nušluostymo ir valymo bei emalio padengimo įranga, ypač įdiegiant robotus ir automatus. 2000 m. įmonę įsigijo Masco Corporation (JAV), pasaulinė vonių ir virtuvės sanitarinės įrangos gamybos lyderė. Recor 97% savo produkcijos eksportuoja į užsienio rinkas, tokias kaip: Rusija, JAV, JK, Kanada, Vokietija, Airija, Italija, Prancūzija ir kitos šalys. Produkcijos asortimentą sudaro klasikiniai modeliai ir prabangūs modeliai. Apie 70% Recor gaminių yra laisvai pastatomos vonios. Recor vonios gaminamos laikantis liejamų ir emaliuotų gaminių techninių standartų, ir joms taikoma kokybės kontrolė, kuri patvirtina jų atitikimą kokybės standartams pasaulio rinkose.
Ketaus (špižiaus) vonios yra patogios ir ilgaamžiškos. Ketus suteikia puikią garso izoliaciją ir ilgą laiko tarpą išlaiko šiltą vandenį. Aukštos kokybės emaliuota titaninė danga yra itin atspari abrazyvinėms medžiagoms ir garantuoja ilgalaikį sniego baltumo paviršiaus blizgesį.
Šiuolaikinės technologijos leidžia gaminti įvairių formų vonias su rankenomis ar porankiais, su atramomis galvai ir specialia dugno danga, neleidžiančia paslįsti. Gamybos technologinis sudėtingumas lemia daugiausia stačiakampio formos produktų gamybą. Standartinis sienos storis yra 7 – 10 mm. Ketaus vonios tarnavimo laikas yra apie 25 metai.

www.recor.pt