.

CIELO

Ceramica Cielo – tai unikali rankų darbo "made in Italy" sanitarinė keramika, pasižyminti elegantiškomis, stilingomis linijomis ir viena plačiausių spalvinės keramikos gamų santechnikos pasaulyje, kurią sudaro 16 spalvų paletė „Le Terre di CIELO“ ir prabangi 5 spalvų paletė "Le Pietre". Tai išgrynintos natūralios „žemės spalvos“.

www.ceramicacielo.it/
ZUCCHETTI

Kartu su KOS prekės ženklu Zucchetti įmonių grupė yra neginčijama lyderė vonių kambario dizaineriškos santechnikos gamyboje. Zucchetti – viena iš nedaugelio įmonių, kuri gali pasiūlyti naują visą vonios kambario santechnikos asortimentą, visada inovacinį ir nuolat atnaujinamą, laikantis įmonės šūkio: VANDENS PASAULIS WELLNESS.

Zucchetti ir KOS santechnika – nauja itališka santechnika, turinti ryškų charakterį ir šimtametę istoriją, sukurta šiuolaikiniam gyvenimo būdui, kurios dizainas bus aktualus dar ilgus metus, palaipsniui pereidamas iš „naujovių“ kategorijos į „modernios klasikos“ kategoriją. Tai prekė, kuri nusipelnė būti pažymėta ženklu „Pagaminta Italijoje“.

http://www.zucchettidesign.it/

 


STEINBERG

Vokiečių bendrovė Steinberg drąsiai užima lyderio pozicijas tarp pasaulinių prabangios santechnikos ir vonios kambario priedų gamintojų. Įmonė Steinberg gamina maišytuvus pagal išskirtines technologijas ir naudodama geriausias medžiagas. Steinberg išskirtiniai maišytuvai gaminami laikantis visų europinių normų – triukšmo, hidraulinių ir atsparumo korozijai.

Steinberg maišytuvų dizainas pasižymi aukštu stiliumi, subtiliu skoniu, funkcionalumu, estetiškumu ir visų linijų protingumu.

Formos ir funkcionalumo harmonija, aukšta kokybė – tai reikalavimai, kuriuos kelia Steinberg savo gaminamiems produktams.

http://www.steinberg-armaturen.de/

 


FLAMINIA

Net patys aistringiausi tradicionalizmo dizaine šalininkai negali atsispirti futuristinėms Flaminia santechnikos linijoms. Šios italų įmonės gaminius galima apibrėžti viena fraze: „Ateitis, įgavusi užbaigtas formas“. Flaminia vonios kambario baldai ir santechnika pasižymi griežtai apgalvotomis ir grakščiomis linijomis, tuo pačiu metu jiems būdingas nepaprastas lengvumas. Flaminia ne tik veržiasi į ateitį, ji remiasi pusės amžiaus patirtimi, o plačiame jos gaminių asortimente yra ir kolekcijų, sukurtų konservatyviu stiliumi.

Bendrovė Flaminia įkurta 1954 metais. Įmonė gamina santechnikos produktus: kriaukles, unitazus, bidė, pisuarus, dušo kabinas, vonias, taip pat vonios kambario baldų komplektus. Visa santechnika gaminama iš specialaus porceliano ir aukščiausios kokybės santechninio fajanso. Ši medžiaga turi lygų ir kietą paviršių, pasižymi puikiomis naudojimo savybėmis, minimaliai sugeria įvairius kvapus ir nešvarumus. Didelį dėmesį įmonė skiria ne tik kokybei, bet ir gaminių dizainui, dėl to pelnė pripažinimą visame pasaulyje kaip išskirtinės santechnikos ir vonios kambario baldų gamintoja. Flaminia kolekcijas kuria talentingi dizaineriai: Alexander Duringer ir Stefano Rossini, Romano Adolini, Fabio Novembre ir Patrick Norguet, G. Cappellini, R. Palomba, N. Navone, L. Damiani. Kaip ir kiti pirmaujantis prekės ženklai, Flaminia naudoja savo gaminiuose pagrindinę spalvų paletę, susidedančią iš dešimties atspalvių.

Visos Flaminia kolekcijos pasižymi formų ir linijų originalumu. Puošnumas ar minimalizmas, natūralios linijos ar geometrija – visi sprendimai siūlo naują stilistinį ir funkcinį požiūrį į santechnikos gaminius.

Konceptualiai įmonei svarbu yra tai, kad visi modeliai yra sukurti tokiu būdu, kad galima būtų estetiškai ir funkcionaliai įforminti vonios kambarį vieningu stiliumi.

http://www.ceramicaflaminia.it/

 


NOVELLINI

Italų bendrovė Novellini daugiau nei trisdešimt metų specializuojasi santechnikos įrangos gamyboje. Šiandien ši bendrovė laikoma viena iš dušo kabinų gamybos lyderių Europos rinkoje. Novellini produktų asortimente yra ne tik įvairios dušo kabinų kolekcijos, bet ir daugiafunkcinės dušo kabinos su vandens masažu, turkiška pirtimi ir kitomis laisvai pasirenkamomis funkcijomis; vonios, skirtos integruotiems įrenginiams montuoti, tuščios ir su papildomomis sistemomis (vandens ir oro masažu bei dezinfekcija), dušo vandens masažo paneliai su galimybe juos montuoti dušo kabinoje ar vonioje, sujungtoje su dušo kabina, dušo padėklai ir rankšluosčių džiovintuvai.

Bendrovė Novellini didelį dėmesį skiria savo produktų kokybei. Todėl, kurdama tobulo dizaino ir šiuolaikinės konstrukcijos dušo kabinas, ji savarankiškai projektuoja ir gamina visus reikalingus priedus. Įmonės vadovybės teigimu, toks požiūris leidžia kontroliuoti kokybę visuose gamybos etapuose.

Novellini produktai — tai patikima kokybė ir tikras italų dizainas. Novellini dušo paneliai atrodo stilingai ir nepriekaištingai, jie puikiai papildys Jūsų vonios kambario interjerą.

http://www.novellini.com/


KERASAN

Kerasan — pastaruosius penkiasdešimt metų šis prekių ženklas tvirtai išlaiko savo gaminių kokybę aukščiausiame lygyje. Italų bendrovės Kerasan santechnikos gaminiai yra labai populiarūs — jie laikomi vienais geriausių pasaulyje.
Šiuo metu įmonę sudaro 6 bendrovės, kurių kiekviena vysto savo darbo kryptį. Tai reiškia, kad Kerasan vonios kambario baldai, kriauklės ir unitazai  gaminami skirtingose įmonėse, kurias jungia ne tik bendra vadovybė, bet ir bendra ištikimybė tradicijoms, tobulumo siekis, mokėjimas naudoti moderniausias technologijas ir net patiems jas kurti. Viso to dėka italų bendrovės Kerasan santechnika pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu ir nepriekaištingomis formomis.

http://www.kerasan.it/

NIC DESIGN

Kartais vonioje norisi sukurti unikalų dizainą, naudojant nestandartinius kūrybinius sprendimus. Tam reikia ne tik lakios vaizduotės, bet ir originalios santechnikos. Italų bendrovė Nic Design gamina stilingą ir kokybišką santechniką. Įmonė nuolat eksperimentuoja su savo gaminių dizainu, paversdama tikrove pačius įmantriausius sumanymus. Įmonės gaminių spalvų gama yra labai plati, todėl galėsite įgyvendinti pačius drąsiausius dizaino sprendimus. Bendrovė greitai įgijo populiarumą, nes yra viena iš prabangios santechnikos gamybos lyderių. Gamyboje bendrovė naudoja inovacines technologijas ir nestandartinius dizaino sprendimus. Nic Design nustebins jus savo neįprastu stiliumi ir aukšta gaminių kokybe.

http://www.nic-srl.com/

KOS

Pasaulinio garso italų prekinio ženklo Kos prabangi premium klasės santechnika – tai išskirtiniai griežto dizaino ir aukščiausios kokybės modeliai.

Įmonė jau daugelį metų specializuojasi kokybiškų kriauklių, dušo kabinų ir vonių gamyboje. Hidromasažinės vonios – tai šiuo metu pagrindinė gamybinės veiklos kryptis.  Kos vonios kambario įrangos kolekcijose sujungti naujausi mokslinės techninės minties pasiekimai ir talentingų dizainerių fantazija. Kos pirmoji iš Italijos vonių ir dušo kabinų gamintojų pradėjo montuoti savo santechnikos gaminiuose chromoterapijos įrangą.

Įmonės produktų modelių asortimentas yra paliginus nedidelis, tačiau visi jie yra unikalūs. Jų kūrimu užsiima garsūs dizaineriai Roberto ir Ludovica Palomba. Santechnikos įrangos kolekcijos išskirtiniu bruožu yra suapvalintos formos ir originalūs fasadų raštai. Šio italų gamintojo santechnikos kolekcija papuoš bet kurį šiuolaikinį vonios kambario interjerą.Kos kolekcijos modeliai tiks ramių vienspalvių baldų mėgėjams. Žinovai deramai įvertins Kos gaminių medžiagų kokybę, linijų tikslumą, vonių i priedų dizaino vyriškumą ir šaltumą.

http://www.zucchettidesign.it/

 

NICOLAZZI

Italų įmonė Nicolazzi įkurta 1960 metais ir nuo tada nuolat plečia savo įtaką Italijos ir Europos santechnikos rinkoms. Per savo 50 metų istoriją įmonė Nicolazzi spėjo sukaupti pakankamai patirties tam, kad jos gaminami maišytuvai pelnytai būtų laikomi vienais geriausių Europoje.

Nicolazzi maišytuvai buvo sukurti, ištirti ir pradėti gaminti laikantis aukščiausių Nicolazzi gamyklos kokybės standartų, griežtumu viršijančių tarptautines kokybės normas šioje srityje. Kiekviename maišytuvų gamybos etape Nicolazzigriežtai ir kruopščiai yra tikrinamas kiekvieno gaminio hidraulinių, triukšmo ir korozijos charakteristikų atitikimas reikalavimams, taip pat maišytuvų veikimas, dangos ir poliruotės kokybė. Nicolazzi įmonė maišytuvų gamyboje sąmoningai nenaudoja kai kurių sunkiųjų metalų, ypač nikelio ir švino. Šios įmonės gamyba vyksta daugiausia žalvario pagrindu, kas yra visiškai nekenksminga žmogaus sveikatai.

Nicolazzi įmonės išskirtinė santechnika gali turėti pačius įvairiausius dizaino sprendimus. Viskas priklauso nuo tų, kurie užsiima vonios kambario apdaila, asmeninės fantazijos. Dizainas gali būti labai įvairus, pradedant medienos apdaila, baigiant antikine keramika. Be kitų dalykų, galima netgi papuošti vonios kambario maišytuvus tikrais kristalais. Priklausomai nuo bendros krypties, visi įmonės Nicolazzi gaminiai suskirstyti į kelias dizaino grupes. Tai labai palengvina reikalingos prekės pasirinkimą atsižvelgiant į bendrą vonios kambario ar dušo dizaino idėją.

http://www.nicolazzi.it/

 

SCIROCCO

SCIROCCO gamybos išskirtiniai radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai — tai aukščiausios klasės šildymo prietaisai, kuriems būdingas ypatingas patikimumas ir medžiagų kokybė, kūrybiška ir nestandartinė išvaizda. Dizainerių sukurti radiatoriai gali būti pagaminti iš plieno, aliuminio ir kelių metalų, akmens, su metaliniais intarpais, bet kokios formos ir spalvos. Tai yra aukščiausios klasės šildymo radiatoriai.

Šiuolaikiniai prabangūs radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai griauna visus tradicinius požiūrius į šildymo prietaisus, jie tampa estetinio dizaino objektais, derindami savyje naujas kūrybines idėjas su klasikine šildymo funkcija. Dizainerių radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai, įkvėpti naujų idėjų, suprojektuoti siekiant sukurti idealų balansą visose gyvenamose patalpose, nepriklausomai nuo to, kur jie bus sumontuoti: vonioje ar virtuvėje, miegamajame ar svetainėje, o gal hole. Išskirtinio dizaino  radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai gali pastebimai pagerinti bet kokios patalpos išvaizdą. Šiuo metu daugelio dizaino projektų pagrindiniu aspektu yra šio stilingo šilumos šaltinio pasirinkimas. Neabejotinai, vienas svarbiausių išskirtinio dizaino radiatorių ir rankšluosčių džiovintuvų komponentų yra novatoriška konstrukcija ir patobulintos šiluminės charakteristikos. Visi produktai gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio ir anglinio plieno ir gali būti pajungti prie šildymo ir karšto vandens sistemų, taip pat galima rinktis elektrinius variantus. Todėl visi mūsų siūlomi SCIROCCO gamybos išskirtinio dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai, pasižymintys puikiomis eksploatavimo charakteristikomis, džiugins Jus daugelį metų.

Išskirtinio dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai – tai nuostabus meno grožio ir metalo patvarumo junginys.

http://www.sciroccoh.it/

 

FALPER

Žinomiausi italų prekės ženklai jau seniai tapo prabangos ir išskirtinumo sinonimais – tai visiškai pagrįstai galima pasakyti ir apie ženklą Falper, kurio pagrindinė veiklos kryptis per pastaruosius 30 metų yra elitinė santechnika, gaminama laikantis genialaus paprastumo, grynų ir aiškių linijų ir rafinuoto elegantiško stiliaus principų.   

Įmonė gamina vonios kambario baldus, maišytuvus, taip pat siūlo kompleksinius vonios kambario įrengimo sprendimus. Kasdienius namų apyvokos daiktus įmonė kuria su tokiu meistriškumu ir drąsa, kad pabrėžtinai paprasti vonios kambario daiktai atrodo tarsi paslaptingi nežemiški artefaktai ir todėl sukuria ypatingą nerealumo ir atsiribojimo nuo kasdienybės nuotaiką.  

Falper – tai ne tik elitinė santechnika ir prabangūs baldai vonios kambariui, įmonės dizaineriai tarsi įkūnija savo inovacines idėjas apie tai, kokioje, jų manymu, aplinkoje gyvens ateities žmogus – laisvas, savimi pasitikintis, turintis beribį intelektinį ir kūrybinį potencialą.

http://www.falper.it/

 

TECE

1955 metais Vokietijoje buvo įkurta bendrovė, orientuota į įvairių inžinerinių sistemų priedų gamybą. Ši įmonė — TECE— šiandien yra viena iš pasaulio lyderių tokios rūšies produktų gamyboje, o ypatingą sėkmę įmonė pasiekė gamindama kanalizacijos sistemų įrangą.

Daugiau nei pusės amžiaus gamybos patirtis leido įmonei TECE tapti nepriekaištingos reputacijos gamintoju, koncerno produkcija yra žinoma visame pasaulyje kaip viena ergonomiškiausių, ilgaamžiškiausių ir patogiausių montuojant ir naudojant.

TECE gaminama įranga projektuojama atsižvelgiant į maksimaliai ilgą eksploatavimo laiką. Būtent todėl įmonė suteikia savo produktams maksimalų ilgaamžiškumo ir patikimumo resursą, o tai savo ruožtu užtikrina jiems ypač didelę paklausą.

Be to, pati įranga pasižymi, iš vienos pusės, konstrukcijos logiškumu, iš kitos — maksimaliu funkcionalumu. Todėl TECEgaminiai yra labai patrauklūs pirkėjams. Verta pažymėti, kad TECE turi nemažai nuosavų projektų, inovacinių sprendimų, kurie supaprastina daugybę uždavinių, kuriuos anksčiau buvo gana sudėtinga realizuoti. Dėl to TECE yra absoliuti rinkos lyderė savo segmente.

Pagrindinis TECE siekis yra kurti produktus, kurie gali padaryti kiekvienus namus patogesniais. Ir turime pripažinti, kad šiandien įmonė visiškai pasiekė šį tikslą.

http://www.tece.de/

 

JADO

Vokiečių bendrovė Jado rinkoje yra žinoma kaip pirmaujanti maišytuvų ir vonios kambario ir virtuvės reikmenų gamintoja. Šios įmonės kolekcijos pasižymi formų grynumu ir griežtumu, dizaino stilingumu, gaminių kokybe ir patikimumu. Jado žengia koja kojon su laiku, tačiau nesiekia trumpalaikių rezultatų. Jado gaminiai jungia savyje klasikinį dizainą ir šiuolaikines mados tendencijas, todėl yra paklausūs visame pasaulyje. Apgalvotas dizainas suteikia įmonės gaminiams vientisumo, stilingumo ir individualumo.

Įmonė gamina vonios maišytuvus su trumpu fiksuotu snapeliu. Tokie maišytuvai, neprarasdami savo estetinio patrauklumo, pasižymi ypatingu patikimumu – juk kuo mažiau detalių ir sujungimų, tuo stipresnė yra konstrukcija. Savo produktų gamybai Jado naudoja specialios sudėties metalo keramiką. Priedų paviršiai apdorojami taikant visus būtinus technologinius procesus: antikorozinį apdorojimą, užpurškimą ir poliravimą. Jado – tai vokiškas patikimumas ir kokybės garantija.

http://www.jado.de/

 

EMCO

http://www.emco.de/

 

CLEARWATER

Bendrovė CLEARWATER – stambiausias Europoje laisvai stovinčių vonių gamintojas. Visos vonios atitinka SUPA SPEC specifikaciją, numatančią išskirtinę kokybės kontrolę visų technologinių procesų metu – nuo dvigubo abiejų paviršių sustiprinimo iki rankinio šlifavimo ir poliravimo.

Didžiosios Britanijos  bendrovės CLEARWATER vonios teigiamai išsiskiria iš daugelio kitų prabangių vonių, sujungdamos savyje aukštąsias šiuolaikines technologijas ir klasikos patvarumą bei solidumą. CLEARWATER vonios gaminamos pagal vadinamą „dvigubo sluoksnio“ technologiją. Dviem akrilo lapams naudojant vakuumą suteikiama reikiama nepakartotina forma. Abi formos – vidinis ir išorinis vonios sluoksniai – sutvirtinamos stiklaplastikiu (fiberglass), kad būtų patvaresnės ir stangresnės. Po to abu sluoksniai sujungiami mišiniu, susidedančiu iš smulkintų akmens trupinių ir specialios dervos. Tai suteikia papildomo patvarumo prabangios vonios dugnui. Šios išskirtinės vonios šonuose yra specialus tarpas tarp sluoksnių. Ši ypatybė suteikia voniai svarbų pranašumą: karštas vanduo ilgai lieka tos pačios temperatūros, kokios buvo įpilant, kadangi oro tarpas tarp sluoksnių sukuria termoso efektą.

Visi minėti gamybos ypatumai nulemia, kad klasikinės firminės CLEARWATER vonios sujungia savyje visas geriausias akrilo ir ketaus savybes.

http://www.clearwaterbaths.com/

 

AREA CERAMICA

AREA CERAMICA gamykla teigia, kad jos misija yra projektuoti ir gaminti keraminius santechnikos gaminius, bet už tariamo paprastumo slypi gyli prasmė, nes bendrovė siūlo tikrai ne paprastus sprendimus, o originalios formos, stilingus gaminius, sukurtus atsižvelgiant į naujausias technologijas ir dizaino tendencijas.

AREA CERAMICA gamykla – tai dinamiškai besivystanti įmonė, griaunanti nusistovėjusius stereotipus apie vonios kambario dizainą, siūlanti aukščiausios kategorijos gaminius visiems rinkos segmentams, įskaitant ir ekonominės klasės produktus, skirtus nedidelėms patalpoms.

http://www.areaceramica.it/

 

NICOL

http://www.nicol.de/

 

RECOR

Recor gamykla buvo įkurta 1958 m. Portugalijoje. Bendrovės sėkmė istoriškai nulėmė tai, kad gamyklos produkcija atitinka pirkėjų reikalavimus dėl savo ilgaamžiškumo, aukštos kokybės ir puikaus šiuolaikinio dizaino. Recor vonių populiarumą lemia didžiulis modelių asortimentas, galimybė dažyti ir dekoruoti vonias ir įvairiai jas komplektuoti. Klasikinės prabangios vonios ant kojelių sukuria grožio ir jaukumo atmosferą, atitinkančią patį rafinuočiaus

http://www.recor.pt