FAP CERAMICHE

FAP Ceramiche gamykla 1997 metais prisijungė prie pagrindinio pasaulio lyderio keraminių plytelių gamybos srityje — Gruppo Concorde. Šiandien FAP Ceramiche keraminės plytelės užima garbingą vietą pasaulinėje aukščiausios kokybės keraminių plytelių rinkoje.

FAP Ceramiche gamykla pelnytai džiaugiasi vartotojų pasitikėjimu, nes nuolat stebi mados tendencijas, drąsiai eksperimentuoja su produktų spalvų gama, naudoja įspūdingą ir kūrybišką dizainą. FAP Ceramiche akmens masės plytelės ir keraminės plytelės kokybę bando atkartoti kiti keraminių plytelių gamintojai. 
Harmonija ir grožis – tai FAP Ceramiche plytelių, kurių gamyba yra grindžiama patirtimi, geriausiomis gamybos tradicijomis ir nuolatine modernaus ir madingo dizaino paieškomis, išskirtinis bruožas.

www.fapceramiche.com

MIRAGE CERAMICHE

Mirage Ceramiche - vienas iš lyderiaujančių Italijos plytelių gamintojų. Akivaizdus produkcijos kokybės ir patikimumo įrodymų yra daugiau nei 120mln.kvadratinių metrų plytelių, paklotų aukščiausio lygio projektuose, pradedant Europa, Amerika ir baigiant Azija bei Okeanija. Didelė patirtis ir nuolatinės investicijos leidžia gamintojui lanksčiai prisitaikyti prie architektų, projektuotojų ir užsakovų poreikių, bei pasiūlyti rinkai najas tendencijas ar architektūrinius sprendimus.

http://www.mirage.it/

Iris

Iris Ceramica įkurta 1961 metais italų verslininko Romano Minozzi. Įmonė gamina sienų ir grindų akmens masės plyteles komercinės, gamybinės ir gyvenamosios paskirties patalpoms.

Iris Ceramica 50 kolekcijų yra daugiau nei 3000 skirtingų produktų. Įmonė tiekia savo gaminius į daugiau nei 100 šalių ir jau seniai tapo visame pasaulyje atpažįstamu prekės ženklų. 
Iris Ceramica plytelės ne tik yra avangardinio dizaino ir puikios kokybės, bet ir lengvai valomos, sudėtyje neturi kenksmingų cheminių junginių, gaminamos iš ekologiškų aukštos kokybės žaliavų. Įmonė ne tik nuolat tobulina gaminamą produkciją, bet ir uoliai dirba siekdama sumažinti akmens masės gamybos proceso poveikį aplinkai. Gamybos kontrolė visose jos stadijose vykdoma pasitelkus automatizuotas sistemas. Kiekvienais metais technologijoms plėtoti ir tobulinti įmonė Iris Ceramica skiria apie 10 mln. eurų.

http://www.irisceramica.com

 

Image result for emilceramica

EMIL CERAMICA

Emil Ceramica (Italija) – tai gilias keraminių ir akmens masės plytelių gamybos tradicijas turintis gamintojas.  Gamykla buvo įkurta 1961 metais ir šiuo metu yra vienas didžiausių plytelių gamintojų pasaulinėje rinkoje. Emil Ceramica bendrovė didelį dėmesį skiria produktų kokybei, nuolat tobulina savo produkciją, naudoja pažangiausias technologijas, jų gaminiai atitinka pasaulinių standartų reikalavimams. Emil Ceramica produkcija dėka išskirtinio dizaino, aukštos kokybės, patvarumo bei patikimumo yra labai populiari net tarp išrankiausių klientų. Neįprasti dekoratyviniai elementai, didžiulis tekstūrų, dydžių, spalvų asortimentas padės sukurti unikalų ir įsimintiną interjerą jūsų namuose.

http://www.emilceramica.it

 

 

 

Provenza

Gamykla Provenza priklauso Emilceramica grupei, po šiuo prekės ženklu yra gaminamos išskirtinio dizaino akmens masės plytelės. Be įprastinių plytelių, įmonė Provenza tikriems estetams gamina faktūrines akmens masės plyteles, mozaiką ir dekoro elementus. Todėl interjeras, kuriame panaudotos Provenza akmens masės plytelės atrodo prabangiai ir nuostabiai. Serijose siūlomos faktūros, imituojančios degtą molį, natūralų akmenį, betoną, medieną ir t.t. Todėl, renkantis keramines plyteles, siūlome atkreipti dėmesį į Provenza plyteles. Čia rasite viską, kad Jūsų namai būtų arčiau gamtos. O populiariausia Provenza plytelių kolekcija yra ta, kuri idealiai imituoja natūralų, gamtoje sutinkamą akmenį. Ideali natūralaus akmens imitacija kolekcijoje pasiekiama dėl taikomų šiuolaikinių technologijų, leidžiančių labai tiksliai atkurti natūralių akmenų struktūrą. Provenza akmens masės plytelės skirtos pirkėjams, keliantiems ypač aukštus reikalavimus interjero dizainui.

http://www.ceramicheprovenza.com/

 

Ergon

1991 metais italų bendrovė Emilceramica įkūrė naują prekės ženklą Ergon, specialiai skirtą neglazūruotoms akmens masės plytelėms. 2004 m. sausio 1 dieną Ergon tapo nepriklausomu prekės ženklu.

Ergon akmens masės plytelės – tai ilgalaikių nuodugnių tokio tipo medžiagų gamybos technologijų tyrimų rezultatas. Dėl to įmonės produktai pasižymi dideliu cheminiu ir mechaniniu atsparumu ir puikia estetine išvaizda. Ergon akmens masės plytelės yra naujos kartos produktas.

http://www.ergontile.it/

 

VERSACE (GARDENIA ORCHIDEA)

Italijos plytelių gamykla Versace Ceramiche (Gardenia Orchidea) pasiūlė rinkai išskirtines keramines ir akmens masės plyteles. Bendradarbiavimo tarp Gianni Versace ir Gardenia Orchidea pasekoje, keraminių plytelių pramonėje gimė originalūs ir išskirtiniais pasiūlymai. Stilius, kuris jau daugelį metų žavi daugelį žmonių visame pasaulyje, pavertė Versace vienu iš žinomiausių prabangos prekės ženklų mados ir dizaino pasaulyje. Dabar šis stilius puikiai suderintas ir su aukščiausia keramikos gaminių kokybe bei laiko patikrintu dizainu.

http://www.versace-tiles.com/

 

Ascot

Įmonė Ascot įkurta praėjusio amžiaus 80-aismetais Sassuolo apygardoje Italijoje. Šiuo metu daug dėmesio skiria tyrimams, susijusiems su natūraliomis medžiagomis. 
Šiuo metu Ascot gamina trijų prekės ženklų keramines plyteles:
  • Ascot Basic — standartinės keraminės plytelės gyvenamosioms patalpoms;
  • Ascot Studio — avangardinio stiliaus keraminės plytelės;
  • Ascot Project — ateities dizaino projektai.
Italų gamyklos Ascot Ceramiche keraminės plytelės yra gerai žinomos rinkoje dėl įmonės projektavimo skyriaus bendradarbiavimo su garsiausiais dizaineriais, kuriančiais originalius gaminius, nepanašius į kitų gamintojų kolekcijas.Studio Designer autorinio dizaino gaminių stilius įkūnija geriausias modernaus minimalizmo tradicijas. 
Viena sėkmingiausių šios pakraipos Ascot Ceramiche keraminių plytelių kolekcijų galima vadinti kolekciją, sukurtą italų dizainerio Stefano Pirovano. Šioje keraminių plytelių kolekcijoje, pavadintoje Pun Collection, taip pat yra plytelių su reljefiniais žodžiais – įrašais, kuriuos galima naudoti atskirai ar sudėlioti iš jų visus sakinius. Šią kolekciją galima sėkmingai naudoti tiek visuomeninės paskirties, tiek gyvenamosiose patalpose, ji padės sukurti išskirtinį vonios kambario dizainą.

http://www.ascot.it/

FAP Ceramiche gamykla 1997 metais prisijungė prie pagrindinio pasaulio lyderio keraminių plytelių gamybos srityje — Gruppo Concorde. Šiandien FAP Ceramiche keraminės plytelės užima garbingą vietą pasaulinėje aukščiausios kokybės keraminių plytelių rinkoje.

FAP Ceramiche gamykla pelnytai džiaugiasi vartotojų pasitikėjimu, nes nuolat stebi mados tendencijas, drąsiai eksperimentuoja su produktų spalvų gama, naudoja įspūdingą ir kūrybišką dizainą. FAP Ceramiche akmens masės plytelės ir keraminės plytelės kokybę bando atkartoti kiti keraminių plytelių gamintojai. 
Harmonija ir grožis – tai FAP Ceramiche plytelių, kurių gamyba yra grindžiama patirtimi, geriausiomis gamybos tradicijomis ir nuolatine modernaus ir madingo dizaino paieškomis, išskirtinis bruožas.

www.fapceramiche.com


Keope

Italų bendrovė Ceramiche Keope buvo įkurta ne taip seniai, tačiau jau pasiekė didelių gamybos pajėgumų: metinė gamybos apimtis yra daugiau kaip 5 mln. kv. m. Įmonė priklauso Concorde grupei.

Per trumpą laiką Ceramiche Keope pavyko pasiekti puikių rezultatų. Nes nuo pat pradžių jos strategija buvo orientuota į naujausios įrangos naudojimą ir nuolatines investicijas į naujų technologijų plėtrą. Įmonės įranga leidžia gaminti madingas akmens masės plyteles, dažytas per visą jų storį.

Keope Ceramiche gaminiai naudojami tiek kuriant gyvenamųjų patalpų dizainą, tiek atliekant išorės interjero apdailą. Dėl vientisos struktūros gaminiai praktiškai nesikeičia bėgant laikui. Dauguma kolekcijų galibūti naudojamos tiek sienų, tiek grindų apdailai gyvenamosios ir visuomeninės paskirties patalpose. Kolekcijose daug įvairių dekoratyvių elementų, įskaitant gaminius su stiklo intarpais. Įmonės produkcija eksportuojama į daugiau nei 80 pasaulio valstybių.

http://www.keope.com/

Agrob Buchtal

Kažkada bendrovė pradėjo savo veiklą nuo vieno nedidelio šeimos fabrikėlio. O dabar koncerną sudaro kelios gamyklos penkiuose Vokietijos miestuose. Didžiuliai gamybos plotai leidžia bendrovei veikti iškarto keliomis kryptimis. Agrob Buchtal interjero keraminės plytelės leidžia sukurti išskirtinį vonios kambario ar kitų namo patalpų dizainą ir įgyvendinti pačias netikėčiausias sienų, laiptinių, baseinų dekoravimo idėjas.

Agrob Buchtal architektūrinės plytelės yra labai paklausios tarp architektų, projektuojančių visuomeninės paskirties pastatus, įskaitant tuos, kuriuose keliami labai aukšti reikalavimai patalpų apdailos technologiškumui, pavyzdžiui, kur būtina naudoti antirefleksines keramines plyteles operacinėms, rūgščiai atsparias plyteles chemijos pramonei ar elektrai laidžias plyteles. Vienu žodžiu Agrob Buchtal turi tai, ko nerasite kitų gamintojų kolekcijose. AgrobBuchtal fasadų keramika tai ne tik patraukli ir solidi pastatų išvaizda, bet ir priežiūra, kadangi nuo plytelių lengvai nusiplauna visi nešvarumai. Šalčiui atspari keramika — tai trinkelės, leidžiančios sukurti vieningą pagal stilių namo ir aplinkinės teritorijos erdvę, kadangi jos gaminamos tų pačių spalvų, kaip ir kitos plytelių grupės.

Vokiška kokybė ir patvarumas, gerai apgalvota kainų politika — visa tai teigiamai išskiria Agrob Buchtalplyteles.

http://www.agrob-buchtal.de/