Kolekcija - Una

 

Net patys aistringiausi tradicionalizmo dizaine šalininkai negali atsispirti futuristinėms Flaminia santechnikos linijoms. Šios italų įmonės gaminius galima apibrėžti viena fraze: „Ateitis, įgavusi užbaigtas formas“. Flaminia vonios kambario baldai ir santechnika pasižymi griežtai apgalvotomis ir grakščiomis linijomis, tuo pačiu metu jiems būdingas nepaprastas lengvumas. Flaminia ne tik veržiasi į ateitį, ji remiasi pusės amžiaus patirtimi, o plačiame jos gaminių asortimente yra ir kolekcijų, sukurtų konservatyviu stiliumi.

Bendrovė Flaminia įkurta 1954 metais. Įmonė gamina santechnikos produktus: kriaukles, unitazus, bidė, pisuarus, dušo kabinas, vonias, taip pat vonios kambario baldų komplektus. Visa santechnika gaminama iš specialaus porceliano ir aukščiausios kokybės santechninio fajanso. Ši medžiaga turi lygų ir kietą paviršių, pasižymi puikiomis naudojimo savybėmis, minimaliai sugeria įvairius kvapus ir nešvarumus. Didelį dėmesį įmonė skiria ne tik kokybei, bet ir gaminių dizainui, dėl to pelnė pripažinimą visame pasaulyje kaip išskirtinės santechnikos ir vonios kambario baldų gamintoja. Flaminia kolekcijas kuria talentingi dizaineriai: Alexander Duringer ir Stefano Rossini, Romano Adolini, Fabio Novembre ir Patrick Norguet. Kaip ir kiti pirmaujantis prekės ženklai, Flaminia naudoja savo gaminiuose pagrindinę spalvų paletę, susidedančią iš dešimties atspalvių.

Visos Flaminia kolekcijos pasižymi formų ir linijų originalumu. Puošnumas ar minimalizmas, natūralios linijos ar geometrija – visi sprendimai siūlo naują stilistinį ir funkcinį požiūrį į santechnikos gaminius.

Konceptualiai svarbu įmonei yra tai, kad visi modeliai yra sukurti tokiu būdu, kad galima būtų estetiškai ir funkcionaliai įforminti vonios kambarį vieningu stiliumi.

www.ceramicaflaminia.it