Dekoratyvinės plytelės


Tam tikri interjero elementai namuose yra tam, kad pagyvintų estetiką, suteiktų šarmo, žavesio, unikalumo, būtų pastebimi ir dailūs akcentai. Tarp jų patenka ir dekoratyvinės plytelės, su kurių pagalba galima suformuoti atskiras zonas patalpose, pabrėžti tam tikras interjero detales, praturtinti patį interjero dizainą ir tapti išskirtiniu traukos objektu jūsų namuose.

 

Kuo ypatingos ir pasižymi dekoratyvinės plytelės?

 

Dekoratyvinės plytelės dažniausiai atsiduria svetainėse, tačiau jos gali būti ir miegamuosiuose, valgomuosiuose ar virtuvėse, koridoriuose, kitose namų patalpose. Svarbu tinkamai įvertinti jų naudą bendrai erdvės ir patalpos vizualinei koncepcijai ir taip pat įvertinti ar dekoracija gražiai dera su likusiais elementais. Supaprastintai galima sakyti, kad dekoratyvinės plytelės paprastai komponuojamos dviem būdais: lengvo arba stipraus kontrasto.

 

PAPIER ir SWEET BARS – tai populiariausi pasirinkimai iš šios kategorijos. Juos galima derinti prie jau esamų interjerų atliekant rekonstrukciją ar renovaciją, o taip pat ir aplink tokias plyteles kurti visą patalpos įvaizdį, jeigu tai – studija, baras, funkcinė erdvė ir panašiai.

 

Dekoratyvinės plytelės nėra tik dėl grožio. Jos – patvarios ir atsparios, todėl tarnauja ilgai bei leidžia pilnai įgyvendinti norimas vizijas dėl interjero.

 

Lengvas kontrastas – pastebima išskirtinė detalė, kuri elegantiškai ir labai subtiliai išskiria iš likusių sienų apdailos ar bendro konteksto. Na, o stiprus kontrastas – ryškios spalvos prie pvz., pilkų sienų, raibuliuojantys raštai vienspalviame interjere ir kita. Jeigu pavargote nuo nuobodžių ir akiai nepatrauklių konceptų bei trokštate kažko, kas paliktų įspūdį bei atrodytų puikiai, esate kaip tik ten, kur reikia.

 

Kodėl verta rinktis mus?

 

Turime gausų asortimentą, kurį sudaro aukščiausios kokybės dekoratyvinės plytelės bei daug kitų, panašaus tipo produktų, kurie padės įgyvendinti norimas idėjas. Mūsų interneto svetainėje galite rasti daug informacinės medžiagos ir katalogus, kurie padės susipažinti su produktų specifika ir savybėmis. Atkreipkite dėmesį, kad daugumai plytelių galite rinktis unikalias spalvas ir raštus.

 

Vokiška keramika pasiūlys dekoratyvinių plytelių bet kokiam projektui. Kreipkitės ir parekomenduosime arba net atliksime individualų užsakymą tiesiai iš gamintojų!